Trapios moters didvyriška esybė

„Sidabrės“ nuotr.

Spalio 10 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Praėjusios savaitės pabaigoje iš beveik dvi savaites trukusios misijos Ukrainoje grįžo mūsų odontologė Leta Skirmantienė. Vienuolika savanoriškos komandiruotės dienų, septynios intensyvaus darbo dienos karo zonoje, beveik karo lauko sąlygomis su vilniete kolege Kotryna Raudyte Charkivo srities Dergačivo rajono miesteliuose ir kaimuose. Mūsų medikės teikė nemokamas medicinines konsultacijas gyventojams ambulatorijose, pašto patalpose, Rotary dovanotame vagonėlyje, rajono centro administracijos pastate traukė ir plombavo vietos gyventojams dantis, apžiūrėjo namuose ligotus ir judėjimo negalią turinčius žmones.

--- Joniškio Raudonojoje sinagogoje penktadienio popietę kultūros bendruomenė rinkosi į poetės, mūsų kolegės, "Sidabrės" ir "Šiaulių krašto" žurnalistės Loretos Ripskytės poezijos knygos "Trijų gurkšnių istorija" pristatymą. Gausi literatų, bičiulių, bendraminčių auditorija susibūrė pasidžiaugti autorės kūrybine sėkme. Renginio dieną knyga atkeliavo į Joniškį. Pirmą kartą jos puslapius vartė ir pati autorė. Tai antroji jos poezijos knyga. Šie metai L. Ripskytei išskirtiniai ir 50-mečio jubiliejumi.

--- Jau turime šių metų Lietuvos automobilių kroso čempionato A lygos Junior 1000 klasės metinius rezultatus. Joniškietis Matas Rimkus su automobiliu "Toyota Yaris" tapo šių metų Lietuvos čempionu! Joniškiui tai pirmoji istorinė pergalė tokio lygio čempionato klasėje.

--- Penktadienio vidurdienį Joniškio Baltojoje sinagogoje partneriai, bendruomenė ir gausus rajono Policijos komisariato pareigūnų būrys dalyvavo komisariato viršininko, 48-erių vyresniojo komisaro Eugenijaus Takuševičiaus išleistuvėse – joniškiečių pamiltas policijos viršininkas paskirtas vadovauti Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatui. Bendruomenė mylimam pareigūnui padėjo užverti duris ir atidaryti platų langą ir dar vieną naują E. Takuševičiaus gyvenimo ir karjeros etapą.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.