Už vairo – dvylikametis!

„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 15 d. „Sidabrės“ numeryje:

  • Šį pavasarį 12-ojo gimtadienio sulaukęs joniškietis Matas Rimkus per savo dar labai jauną ir trumpą gyvenimą jau yra nuvažinėjęs dvi transporto priemones – keturratį ir motociklą, o dabar persėdo už sportinio automobilio „Mitsubishi Colt“ vairo. Vairuotojas su aštuonerių metų stažu jau turi LASF išduotą M kategorijos licenciją bei pasirengęs šių metų 1600 Junior klasės autokroso dalyvių lenktynėms!

  • Šiandien Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vienijantys Šiaulių regiono verslo bendruomenę, įprasmino pastarųjų metų darbus ir pasiekimus bei įteikė apdovanojimus. Sėkmė ir pripažinimas lydėjo UAB "Baltic Champs". Ji pripažinta investicijų lyderiu, o Darbo žvaigždės medaliu buvo apdovanota Inga Adomaitienė, Stanelių cecho meistrė – kontrolierė.

  • Vienus pandeminiai metai skriaudė, o kai ką ir apdovanojo… Ziniūnų kaime gyvenantis 29-erių Bartas Jurkevičius visą pandeminį laikotarpį asmeniškai vadina nuostabiausiu. Būtent per šiuos pandemijos metus ziniūnietis ryžosi imtis verslo – gavo ES paramą verslo pradžiai kaime: įsigytas ekskavatorius su mini krautuvu jau vykdo žemės kasimo darbus, o šios savaitės pradžioje startavo Barto įkurta internetinė statybinių medžiagų parduotuvė.

  • Nuo šių metų visi Lietuvos vaikų globos centrai turi savo ambasadorius, su jų pagalba siekiama kuo plačiau visuomenei skleisti žinią šeimoms apie kilnią misiją – vaikų globą ir įvaikinimą. Rajono Vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centro ambasadoriais tapo rajono vicemerė Vaida Aleknavičienė ir Sporto centro treneris Ruslanas Prokopenko. Šie iniciatyvūs žmonės tikrai yra pavyzdys, turintys stiprią šeimos poziciją. Vaidos Aleknavičienės šeimoje auga keturi vaikai, Ruslanas augina tris dukras. Tiek vienas, tiek kitas sako, kad laiminga ta šeima, kurioje auga savi ar be globos likę vaikai – mūsų gyvenimo grožis.

Bei kitos rajono naujienos.