Nuotrauka iš asmeninio P. Vaitiekūno albumo
Paulius Vaitiekūnas užaugo su radijo stoties M-1 humoro laidomis ir jų personažais. Dabar pats iš tiesioginio radijo eterio linksmina Lietuvos žmones.
Paulius Vaitiekūnas iš Kurmaičių – kiečiausios radijo stoties M-1 laidų vedėjas. Iki šių metų pradžios kartu su kolega Ričardu Mikavičiumi vesdavo „Vakaro šou“, o nuo šių metų pradžios Lietuvos žmones „išdūrinėja“ ir visokius kitokius juokelius krečia vakarinėje radijo laidoje „Čia mano radijas“, „kepa“ merginų kabinimo frazes ir jas testuoja eteryje. „Velnio advokatas,“ – taip Paulių, kurio liežuvis tiesioginėse radijo laidose tikrai be kaulo, pravardžiuoja jo kolega Ričardas.

O kadaise į darbo pokalbį pakviestam Pauliui vienas iš radijo stočių vadovų pasakė, kad dėl joniškietiškos tarmės, kalbos defekto jis niekada negalės vesti radijo laidų. Šie žodžiai jaunuoliui, kuris su radijo stotimi M-1 užaugo ir laidų vedėjo darbą siejo su savo didžiausia gyvenimo svajone, buvo didelis šokas, skaudus nuosprendis. „Tikrai, tai buvo labai liūdna man žinia. Bet aš užsispyręs. Jei man kas sakys – neik, nedaryk, aš būtinai pasielgsiu priešingai. Ir kai man pasakė, kad aš niekada dėl savo kalbos defektų negalėsiu tapti radijo laidos vedėju, aš nusprendžiau nesustoti eiti link svajonės. Baigta bus tada, kai aš tai pasakysiu,“ – tvirtai nukirto Paulius Vaitiekūnas, „Sidabrei“ pasakodamas savo sėkmės istoriją.

 

Plačiau kovo 20 d. "Sidabrės" numeryje.