Vandentvarkos bendrovei ieškomas naujas vadovas

„Sidabrės“ nuotr.

Sausio 3 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Nuo šiandien, sausio 2-osios, oficialiu bedarbiu Užimtumo tarnyboje užsiregistravo buvęs ilgametis žemėtvarkininkas, pastaruosius 10 metų UAB "Joniškio vandenys" direktorius Raimundas Tiškevičius. Dvi kadencijas iš eilės pareigas ėjęs vadovas pretenduoti į pareigas dar vienai kadencijai nebegalėjo – šalies įstatymai leidžia vienai ir tai pačiai bendrovei vadovauti ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės. Iki gruodžio 29-osios kandidatai, pretenduojantys į bendrovės direktoriaus vietą, turėjo pateikti dokumentus ir prašymą dalyvauti konkurse.

--- Joniškio garbės pilietės, poetės Onos Mikalauskienės–Kubiliūtės atminimo įamžinimo idėjos projekto konkurse išrinktas nugalėtojas, kurio darbas turėtų iškilti erdvėje–skverelyje prie Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos. Konkursui trys profesionalūs menininkai pateikė septynis galimų skulptūrų variantus (eskizus). Tinkamiausiu išrinkta kauniečio Artūro Žilinsko pasiūlyta skulptūra, kurios pagrindinis akcentas – bronzinė skrybėlaitė, primenanti vasaromis dėvėtą pačios poetės.

--- Gruodžio 29 d. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba savo sprendimu patvirtino UAB "Joniškio vandenys" naujas perskaičiuotas bazines geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainas, kurios įsigalios nuo 2023 m. vasario 1 d. ir galios iki 2024 m. sausio 31 d. Sausio mėnesį visi centralizuotai tiekiamo vandens vartotojai bus informuoti SMS pranešimais į telefonus apie pasikeitusias vandens kainas, kurios išauga apie 50 proc.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.