Vasaros sezonas naujoje turgavietėje

„Sidabrės“ nuotr.

Birželio 5 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Birželio 1-ąją, pirmąją vasaros dieną, Upytės gatvėje netoli prekybos centro „Maxima“ atidaryta ilgai laukta nauja miesto mažoji turgavietė, skirta gėlininkams, sodininkams, daržininkams, jų išaugintai produkcijai. Iš viso Joniškio seniūnijos seniūnės Janinos Augustinaitienės rūpesčiu nupirkta 30 palapinių su stalais ir suoleliais, kurie pritvirtinti prie grindinio. Kitą savaitę turgavietė turės ir elektrą, tad prekeivių būrį papildys mėsininkai ir pieno produktų gamintojai, prekiausiantys iš automobilinių šaldytuvų.

--- Tėvo dienos išvakarėse kalbamės su Skaistgiryje gyvenančiu Jonu Stupuru. Gyvenimas jo nelepino, vieną po kito siuntė sunkius išbandymus. Šeimos tėvas, tarsi ąžuolas, nepalūžo, dukart likęs našliu su vaikais, kaip molis neištižo ir tada, kai vietoj paguodos, ištiestos pagalbos rankos matė atsukamą nugarą.

--- Blauzdžiūnų kaime gyvenantys Živilė ir Rolandas Kirnos jokiai organizacijai nepriklauso, jokiuose projektuose nedalyvauja, tačiau vykdo savo pačių širdies padiktuotą savanorystę – jau penkerius metus niekieno neprašomi ir neraginami rūpinasi Blauzdžiūnų kaimo kapinaičių tvarka ir švara.

--- Ingridos Buožiuvienės visur pilna. Vaikų darželio „Vyturėlis“ muzikos pedagogė su savo darželinukais sutinkama įvairiuose miesto renginiuose, respublikiniuose konkursuose, tokiuose kaip „Dainų dainelė“, „Tramtatulis“. Iš pažiūros kukli, romantiška moteris, bet išties kiek joje muzikos ir jos spalvų! Ji ir populiariosios romansų grupės „Ašalia“, kurios repertuaras pastaruoju metu itin dažnai skamba TV laidose „Duokim garo!“, narė, dainuojanti ir pritarianti gražiausiems romansams jei ne violončele, tai gitara ar smuiku. Ingrida garsiojo Rudiškių folkloro ansamblio „Rudbala“ meno vadovė. Kiek muzikos jos gyvenime!

 

Plačiau apie „Kaimynų kaimynus“ Monstvilus iš Stupurų bei kitos rajono naujienos rytdienos laikraštyje.