Vestuvės senelių namuose. Kiekvieno laimei – savas laikas

„Sidabrės“ nuotr.

Balandžio 23 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Ketvirtadienio popietę Beržėnų senjorų namai tapo… vestuvių kiemu. Valandai prieš iškilmingą ceremoniją atvažiavo Giedrius Stubaila su savo muzikos instrumentu – nesuskaičiuoja, kiek porų su muzika į bendrą gyvenimo kelią išlydėjo, bet senjorų globos namuose vestuvių muzikanto dalia jam teko pirmą kartą. Pirmą kartą į šią įstaigą santuokos ceremonijai atlikti taip pat atvažiavo Teisės ir metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Lina Aušrotė. Trečiojo aukšto galiniam, saulės nutviekstame kambarėlyje – sujudimas. 83-ejų jaunamartei Reginai Onai Vargonienei socialinio darbuotojo padėjėja Almina Skrupskelienė pudruoja nosytę, dažo lūpytes, šukuoja plaukus. Šalia guli iškilmingos valandos laukianti suknytė, priderinti aukštakulniai. Senjorų namų moterys Reginai ant galvos deda puošnų lankelį, sega kaklo papuošalą. Ant lovos sėdintis nerimauja ir rankas gniaužo pagal pasą 76-erių jaunikis – Augenijus Dembinskis.

--- UAB „Idavang “ aplinkosaugos inžinierė Danutė Petraitytė, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro doktorantė, tris metus Joniškėlio bandymų stotyje atliko bandymus, kaip kinta grūdų cheminė sudėtis, technologinės savybės ir dirvožemio kokybė taikant skirtingas tręšimo sistemas. Bandymai atlikti, teliko juos aprašyti ir rudenį Danutę sveikinsime su žemės ūkio mokslų daktarės laipsniu. Moteris juokiasi: „Su tuo laipsniu yra taip pat, kaip ūkininkui su derliumi: dar tik viskas pasėta, auga, dar reikės nupjauti“.

--- Vasario mėnesį pradėti ir gegužės pradžioje, iki 8-os dienos, turi būti parengti Joniškio miesto turgelio Upytės gatvėje stacionarių paviljonų statybos projektiniai sprendiniai, kuriuos už 11 tūkst. 820 Eur rengia UAB „Šiaulių hidroprojektas“.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.