Per vestuves suneštą maistą gyvūnams nuvežė į prieglaudą

„Šiaulių letenėlės“ nuotr.

Spalio 9 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Rugsėjį Žagarėje įvykusios Dovainės ir Karolio Leščiauskų vestuvės tapo ne tik didžiausia džiaugsmo, meilės švente jiems patiems bei artimiesiems, bet ir labdaros akcija beglobiams gyvūnėliams. Mat jaunųjų pora visų vestuvių svečių paprašė vietoje gėlių atnešti keturkojams skirto maisto, kurį vėliau, susisiekę su darbuotojais, nuvežė ir padovanojo gyvūnų globos namams „Šiaulių letenėlė“.

--- Joniškyje prie pastato Upytės gatvėje Nr. 1, kuris Joniškio rajono savivaldybės administracijos pastangomis architektūriškai atkuriamas, rengiantis jį pritaikyti visuomenės poreikiams, atliekant privalomuosius archeologinius tyrimus aptikti žiemgalių kapai ir dalis išlikusių palaikų. Tai gali būti seniausi iki šiol Joniškio mieste rasti palaidojimai, tačiau tikslesni duomenys paaiškės atlikus laboratorinius tyrimus.

--- Prieš tris metus buvusi Mato Slančiausko progimnazijos dailės mokytoja Violeta Slavickienė, likus keliems metams iki pensijos, atsisakė darbo mokykloje, butą, visą turtą pardavė ir, atsisveikinusi su Lietuva, išvažiavo į Švediją. Bilietą turėjo tik į vieną pusę. Šiandien moteris nesigaili, ryžusis tokiam žingsniui.

--- Pirmosios krepšinio rungtynės Lietuvoje buvo sužaistos 1922-aisiais, kurios ir laikomos krepšinio pradžia mūsų šalyje, tad kitąmet švęsime šio azartiško ir visą lietuvių tautą suvienijančio žaidimo 100-metį. Tačiau jubiliejiniai renginiai šiai proga jau pradeda ristis per visą Lietuvą. Ne išimtis ir Joniškis, turintis išskirtinį Krepšinio muziejų. Ketvirtadienio vakarą čia oficialiai iškilios Lietuvos krepšiniui asmenybės – Lietuvos krepšinio federacijos Prezidentas Vydas Gedvilas, Generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, NKL vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas – Joniškio krepšinio muziejuje atvėrė duris į pirmąjį unikalų Lietuvoje reiškinį – krepšinio literatūros biblioteką.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.