Žinomo sinoptiko viena geneologinė šaknis siekia ir Joniškį

Nuotrauka iš asmeninio N. Šulijos albumo

Spalio 13 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Visada pakilios nuotaikos bene žymiausias Lietuvos sinoptikas, astrologas, orų pranešėjas TV3 žiniose Naglis Šulija šių metų vasaros pabaigoje pastebėtas Joniškyje. Ne vienas. Su juo buvusios ir dvi pagyvenusios damos, kurios akimis šiltai glostė kiekvieną Joniškio miesto centro kertelę. Su tokia meile galima žiūrėti tik į labai brangias vietas. Kartu buvusi kokių 11 metų mergytė Raudonojoje sinagogoje esančioje pageidavimų knygoje paliko šeimos atsiliepimą… Vėliau paaiškėjo, kad tai sinoptiko dukra Elžbieta.

O taip! Žmogus, kaip kelmas – šakojasi. Taip ir su manimi. Viena mano šaknis tikrai veda į Joniškį. Iš čia kilusi mano močiutė, proseneliai. Mano teta čia gimusi, augusi, mama, keletą metų jaunesnė, jau gimė Kaune.

--- Pirmadienį Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Prezidentūros Kolonų salėje priėmė iniciatyvius šalies visuomenės atstovus – po vieną iš kiekvieno rajono ir pristatė savo globojamą iniciatyvą „Lietuvos galia“. Joniškio rajonui atstovavo ir iš Prezidentūros su "Lietuvos galia" ženkleliu grįžo ilgametė Skaistgirio miestelio bendruomenės ir vietos moterų draugijos "Versmė" pirmininkė, nenuilstanti donorystės puoselėtoja ir skatintoja, donorų gretų augintoja Vida Urbonienė.

--- Spalio 6 d. Lietuvos žemės ūkio taryba, vienijanti 10 žemdirbių visuomeninių organizacijų, sektoriaus aktualijas aptarė su premjere Ingrida Šimonyte. Susitikimo metu buvo pareikštas nepasitikėjimas žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku. Toks pareiškimas, adresuotas ne tik Ministrei Pirmininkei, bet ir JE LR Prezidentui G. Nausėdai bei Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, įprasmina žemdirbių nuotaikas, prarastą tikėjimą, kad ministerija yra pajėgi išspręsti ir sumažinti iki šiol vis didėjantį probleminių klausimų kalną. Kaip "Sidabrei" informavo Lietuvos ūkininkų sąjungos viceprezidentė ir Joniškio skyriaus pirmininkė Lilija Šermukšnienė, su žemės ūkio ministerija pasigendama bendravimo žemdirbiams itin svarbiais klausimais, o pats ministras nereaguoja į raginimus bendrauti ir bendradarbiauti sprendžiant aktualius žemės ūkiui klausimus, kurių atidėjimas gali turėti skaudžių pasekmių ateityje.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.