Motinos laimė – vaikuose

„Sidabrės“ nuotr.
Su garbingu apdovanojimu savo mamą Motinos dienos proga pasveikino visi šeši jos vaikai
Praėjusią savaitę LR Prezidento Gitano Nausėdos dekretu Motinos dienos proga ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ apdovanotos daugiavaikės motinos, pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauginusios penkis ir daugiau vaikų.
Laikantis visų apsaugos priemonių, valstybinius apdovanojimus, gėles ir Prezidento sveikinimą daugiavaikėms motinoms įvairiuose Lietuvos regionuose perdavė šalies vadovo patarėjai. Pasibaigus karantinui bus ieškoma būdų pakviesti mamas apsilankyti Prezidentūroje ir asmeniškai pasimatyti su Prezidentu.

Beveik kasmet po tokį ordiną atkeliauja ir mūsų rajono pulkelį vaikų užauginusiai mamai. Šiemet jis atvežtas Buivydžių kaime gyvenančiai Juozapatai Šidlauskienei, pagimdžiusiai ir dorais žmonėmis išauginusiai šešis vaikus.

Užaugino tiek, kiek Dievas davė
– Laukiam, svečių, atvežančių ordiną, laukiam. Šiemet Prezidentas dėl karantino Lietuvos motinų pas save nekvietė, tad ordinai atkeliavo tiesiai į namus, – taip „Sidabrei“ pasitikdamą gegužę pasakojo laiminga mama iš Buivydžių. Šis apdovanojimas – tai savotiška šalies vadovo padėka ne tik už vaikus Lietuvai, bet ir dovana jos 89-ojo gimtadienio, kurį pasitiks gegužės 6-ąją, proga.

Plačiau: "Sidabrės" gegužės 6 d. numeryje