Nauja COVID-19 banga diktuoja naujus sprendimus

„Sidabrės“ nuotr.
Automobilių stovėjimo aikštelėje prie VšĮ Joniškio ligoninė kuriamas ir dar šią savaitę planuojamas mobilaus koronaviruso patikros punkto darbo startas
Situacija dėl koronaviruso keičiasi ne dienomis, bet valandomis. Praėjusios savaitės penktadienį rajone turėjome tik du išaiškintus COVID-19 atvejus, o per savaitgalį šie skaičiai sparčiai išaugo.
Kaip „Sidabrę“ informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Joniškio skyriaus laikinoji vadovė Jolanta Rakauskienė, vakar dienos ryto (9.15 val.) duomenimis, Joniškio rajone jau išaiškinti 22 susirgimų koronavirusu atvejai, nustatyta daugiau kaip 200 žmonių, turėjusių sąlytį su COVID-19 atveju, ir šiuo metu esančių saviizoliacijoje.
Vakar ryto duomenimis, per praėjusią parą registruotas vienas atvejis, siejamas su Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centru (iš viso registruota 17 susijusių atvejų: 13 auklėtinių ir 4 antriniai atvejai šeimose).

Augant atvejų skaičiui, grįžta prie nuotolinio darbo
Visi COVID-19 atvejai Joniškio rajone, pasak J. Rakauskienės, susiję su ligos protrūkio židiniu „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centre ir išplitę po rajoną – Skaistgirio ambulatoriją ir miestelį, Socialinių paslaugų ir užimtumo centrą, atvejį VšĮ Joniškio ligoninės Vidaus ligų skyriuje.

Plačiau: "Sidabrės" spalio 14 d. numeryje