Svajonei skirta 450 tūkst. eurų parama

„Sidabrės“ nuotr.
Apgailėtinai atrodo poilsio zonos stadiono aikštynai
Šių metų vasario mėnesį rajono Taryba pritarė, kad Savivaldybės administracija parengtų projektą sutvarkyti poilsio zonoje "Sidabra" esančiam  stadionui ir aikštynui.  Dar tą patį mėnesį projektas buvo baigtas ir su paraiška pateiktas vertinti Centrinei projektų valdymo agentūrai, siekiant palankaus finansinio įvertinimo šiems ketinimams iš Sporto rėmimo fondo.
Praėjusią savaitę Švietimo, mokslo ir sporto ministras savo įsakymu paskirstė lėšas 2020–2023 metais įgyvendinamiems sporto projektams, susijusiems su esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontu.  Mūsų specialistų parengtas projektas „Joniškio miesto stadiono sutvarkymas ir pritaikymas visuomenės poreikiams” įveikė konkursinę projektų (iš viso buvo pateiktos 165 paraiškos) atranką – šiai svajonei įgyvendinti iš šio fondo skirta maksimali finansinė parama 450 tūkst. eurų.

Pasak rajono mero Vitalijaus Gailiaus, šis objektas buvo tarp pirmųjų, kuriuos aplankė  ką tik pradėjusi dirbti  Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė. Apgailėtinai atrodanti  infrastruktūra  kelia pasibaisėjimą, todėl  reikėjo valios ir ryžto inicijuoti rekonstrukcijos projektą ir motyvuioti rajono politikus pritarti šiam siekiui. "Mažais žingsneliais tą teritoriją sutvarkysim. Skirtos  lėšos nemažos. Veja jau sutvarkyta, ją  tinkamai prižiūri futbolo klubo "Strėlės" nariai. Po  projektavimo darbų ir  viešųjų pirkimų statybos darbams paaiškės konkreti   šio projekto vertė. Tada ir matysime, kiek prie šio projekto prisidėsime iš biudžeto ar kitų fondų," – "Sidabrei" komentavo rajono meras V. Gailius.

Plačiau: "Sidabrės" birželio 3 d. numeryje

https://pirkimai365.lt/pirkejas/joniskio-rajono-savivaldybes-administracija/269486