Vien tik AČIŪ...

„Sidabrės“ nuotr.
Danutė Kavaliauskienė, bendrosios praktikos slaugytoja, kurią žino, pažįsta turbūt viso rajono gyventojai, sako, kad darbo sėkmė lydi tada, kai kolektyvas geras
Joniškietė Danutė Kavaliauskienė, ilgametė bendrosios praktikos slaugytoja, gerai pažįstama rajono gyventojų, savo laiku besigydžiusių ar artimuosius lankiusių Joniškio ligoninės II Vidaus, o prieš daugelį metų – ir veikusiame Infekcinių ligų skyriuose. „Labai švelni, labai maloni, atsakinga… Tai senosios kartos slaugytoja, atsidavusi ligoniams,“ – taip apie kolegę atsiliepia VšĮ Joniškio ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Virgita Tuminienė.

2020-IEJI – TARPTAUTINIAI SLAUGYTOJŲ METAI

Pati Danutė, Šiaulių medicinos mokyklą baigusi 1977-aisiais, šių metų vasaros pradžioje nusivilko baltąjį chalatą ir darbinę karjerą baigė. Atsirado laiko sau: mėgstamai knygai, teatrui… Pamėgo aktyvų poilsį – miesto parke ją galima sutikti vaikštančią su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Danutė nespėja atsakyti visiems į pasilabinimus – sveikinasi, šypsosi... Veidas kažkur matytas… Atsidavusi ligoniams bendrosios praktikos slaugytoja net baigusi darbinę karjerą jaučia žmonių, buvusių pacientų ar jų artimųjų, dėkingumą ir pagarbą.

Plačiau:  "Sidabrės" rugpjūčio 29 d. numeryje