Žagarė tapo laisvalaikio kurortu ir parlamentarui iš Klaipėdos

„Sidabrės“ nuotr.
Gintaras Vaičekauskas mėgsta pabraidyti sodybos gale pratekančioje Švėtės upėje
Klaipėdietis, buvęs spaudos žurnalistas, „Balticum TV“ redaktorius Gintaras Vaičekauskas jau maždaug dešimtmetį vasaromis ir kitu laisvu laiku vis dažniau sutinkamas Žagarėje. 2013 metais paveldėjęs palikimą – medinį beveik šimto metų namą, – jį su žmona Giedre po truputį remontuoja ir sako, kad Žagarė yra nuostabus paveldo kampelis su savo išskirtiniu veidu, ramybe, pamažu vis gražėjančia aplinka.

Medinis Gintaro ir Giedrės Vaičekauskų namas Žagarėje Petro Cvirkos gatvėje papuoštas svyrančiomis vazoninėmis gėlėmis, o virš vartų per Vyšnių festivalį ir dar kurį laiką dairėsi tikra teatrinė lėlė, papuošta specialia apranga, džiuginusi praeivių ir pravažiuojančiųjų akis.

„Ją ant vartų pasodiname arba iškeliame, kad virš jų tarsi ropštųsi ir dairytųsi, jau kelerius metus. Anksčiau lėlė turėjo kompanjonę – beždžionėlę, tačiau kažkam pastaroji labai patiko ir nusinešė. Kaip ir dailią kepurę“, – ilgapirščių arba šiaip niekadėjų, kuriems bet kas užkliūva, negerus darbus prisimena sodybos savininkai.

Plačiau rugsėjo 5 d. "Sidabrės" numeryje