Investicijas paslaugų gerinimui pritraukusi klinika „Saulenė“– dabar „InMedica“ klinikų tinklo dalis

„Sidabrės“ nuotr.

Prieš savaitę nuskambėjus informacijai, kad „Saulenė“ tampa „InMedica“ klinikų tinklo dalimi- visiems kilo įvairiausių jausmų- nuo nuogąstavimo, kodėl ir kaip, iki nerimo, ar klinikos nebeliks?! Tačiau nurimus mintims, situacija aiškėja- ne vienerius metus sėkmingai dirbusios klinikos „Saulenė“ vadovai Jurgita bei Gintaras Damalakai stiprina užnugarį bei rūpindamiesi kraštiečių gerove, siekia dar kokybiškesnių paslaugų miesto ir rajono gyventojams. Tapus „InMedica“  tinklo dalimi atsiranda papildoma nauda: nauji specialistai, išplėstas paslaugų spektras, galimybė konsultuotis, gydytis, o esant poreikiui net atlikti operacijas kituose „InMedica“ padaliniuose visoje Lietuvoje. 

Pagrindinis visus neraminantis klausimas – ar nepasikeis teikiamų paslaugų apmokėjimas? Žinoma, kad klinika ir toliau bendradarbiaus su ligonių kasomis, todėl visos iki šiol gyventojams teiktos nemokamos paslaugos ir toliau nieko nekainuos prie klinikos prisirašiusiems pacientams. Artimiausiu metu teikiamos paslaugos bei personalas nesikeis, toliau bus atliekamos pirminės sveikatos priežiūros, odontologijos bei antrinio lygio ambulatorinės paslaugos. Ateityje tikimąsi pakviesti dirbti ir daugiau specialistų. Jau netrukus, kaip papildomos paslaugos, klinikoje bus pradėta teikti: skiepai bei konsultacijos keliaujantiems, profilaktinio ištyrimo programos, besirūpinantiems savo sveikata, galimybė tirtis pagal gydytojų specialistų sudarytas ištyrimo programas bei atlikti pavienius tyrimus, kurių „InMedica“ gali pasiūlyti daugiau nei 200 skirtingų. Klinikoje taip pat galėsite atlikti sveikatos patikras dėl darbo bei dėl vairuotojo pažymėjimo. Paslaugas galės gauti visi Joniškiečiai, nepaisant jų esamo prisirašymo prie vienos ar kitos klinikos. 

InMedica klinika – tai motyvuotų specialistų komanda, kuriai kas dieną savo sveikatą patiki visi: nuo  besilaukiančių mamų, tėvelių su vaikais iki garbingo amžiaus sulaukusių pacientų. 

Norintys registruotis prie gydytojų kviečiami atvykti į klinikas adresu Livonijos g. 5, Joniškis bei Miesto a. 23, Žagarė arba skambinti registratūros tel.: +370 426 61228 Joniškyje bei +370 426 68985 Žagarėje. 

 

Užs. Nr. 500002