Kokius kvepalus dovanoti įvairių horoskopo ženklų žmonėms?

Švenčių metas nenumaldomai artėja. O kas sakė, kad dovanoti dera tik per šventes? Kvepalai yra puiki dovana tiek vyrams, tiek moterims ne tik įvairių švenčių progomis, jais galima bet kada nudžiuginti save ir kitus. Vieni kvepalus renkasi pagal prekių ženklą, kiti – pagal buteliuko dizainą, jo tūrį ar kainą. Dar kiti renkasi seną gerą empirinio pažinimo būdą ir bando rasti maloniausią aromatą uostydami kvepalus. O jei pabandytume išrinkti kvepalus pagal horoskopo ženklą?

Kas yra horoskopai?

Horoskopai tapo mados klyksmu dešimtajame dešimtmetyje, kai atkūrus nepriklausomybę žmonės įsitraukė į savęs pažinimo ir tyrinėjimo veiklą. Rytų tradicijos viliote viliojo, o čia nėra nieko sudėtinga – tereikia pažiūrėti kalendoriuje, kuriame žvaigždyne buvo Saulė gimimo dieną. 12 žvaigždynų, 12 horoskopo ženklų.

Sudarant horoskopus naudojama tam tikra dangaus sferos schema, padedanti nustatyti žvaigždžių, planetų, saulės ir mėnulio padėtį konkrečiu laiko momentu. Astrologai mano, kad vieno horoskopo ženklo žmonėms būdingos bendros savybės, apibūdinančios žmogaus asmenybę. Tad jei esama bendrų savybių, kodėl negalėtų būti bendro aromato, geriausiai tinkančio kiekvienam horoskopo ženklui?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinai yra aistringi ir gana impulsyvūs. Šiam horoskopo ženklui tinka kvapai, kurie iškart suteikia energijos pliūpsnį – pikantiški citrusinių vaisių aromatai bus puikus pasirinkimas. Iš vienos pusės – tai pavasariškas žvalumas, o iš kitos pusės – tikras energijos užtaisas. Be to, avinams patinka viskas, kas nauja ir modernu. Tai aktyvus, stiprus ir ekstravertiškas horoskopo ženklas. Muskuso aromatas padeda išryškinti jo jėgą, o lengvi ir švelnūs tonai, pavyzdžiui, frezijų, sušvelnina kartais pernelyg ekspresyvią ir tiesmuką asmenybę. Citrusinių vaisių kvepalai turi ir citrinų pumpurų, ir lotosų žiedų kvapo natų, todėl šis aromatas yra pirmasis avino pasirinkimas.

Aromatas: Coach Poppy Citrine Blossom, EDP 

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Tie, kas gimę po jaučio ženklu, pirmenybę teikia prislopintiems tonams. Jautis yra žemės ženklas, todėl dažniausiai renkasi klasikinius, skoningus ir santūrius aromatus. Jaučiai vertina kokybę, tačiau jiems nepatinka prasto skonio demonstravimas. Todėl kvepalų buteliuko išvaizda jaučiams gali būti ne mažiau svarbi, nei jo turinys. Apelsinų žiedų, kadagių uogų ir pačiulių kvapai sukuria stiprų, tačiau harmoningą derinį.

Aromatas: Hugo Boss Femme, EDP

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Dvyniai yra žaismingas zodiako ženklas, jo atstovai yra eksperimentuotojai – jiems patinka viskas, kas spalvinga ir madinga. Jie patys į save nežiūri per daug rimtai, todėl kartais gali ir šiek tiek perdėti. Dvyniams patiks našlaičių, tuberozų, santalo, muskuso ir kedro kvapai. Šių kvapų derinys tikrai atitiks dvynių skonį – šiek tiek netikėtas ir gana drąsus.

Aromatas: Stella McCartney Pop, EDP

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Vėžys yra vienas iš labiausiai tradicijas puoselėjančių ir moteriškiausių horoskopo ženklų. Jiems, kaip klasikos gerbėjams, labiausiai patiks klasikinis aromatas – Chanel Nr. 5. Ši aromato kvintesencija yra šiek tiek patobulinta ir atnaujinta. Citrinos, mandarinai, jazminai, rožės ir vetiverijos sukuria lengvą, daugialypį aromatą, kuris neabejotinai išryškins vėžio moteriškumą.

Aromatas: Chanel Nr. 5, EDP

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtas yra saulės ženklas, o saulės ženklams labiausiai tinka seksualūs ir vasariški aromatai. Tai kvapai, primenantys nostalgišką saulės apšviestą viduramžių vienuolyno sodą, kuriame karaliauja azalijos ir kaštonai. Tai kvapai, kurie atkreipia dėmesį, kaip ir patys liūto ženklo atstovai. Liūtas tikrai įvertins garsaus prekių ženklo kvepalus prabangiame buteliuke, kurį su pasididžiavimu pasidės ant lentynos matomoje vietoje.

Aromatas: Bottega Veneta Knot, EDP

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelė mėgsta viską, kas paprasta ir žemiška. Nieko dirbtinio, paprasti žemiški gėlių ir muskuso kvapai, pavyzdžiui, gintaras ir santalas su trupučiu aštrumo, kurį suteikia kardamonas. Mergelė yra paslaptingas ženklas, šio ženklo žmonėms tinka kvapai, turintys kokią nors slaptą sudedamąją dalį.

Aromatas: Tom Ford Neroli Portofino Acqua, EDT

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms patinka viskas, kas rausva, estetiška, saldu ir moteriška. Svarstyklės yra švelnus oro ženklas.

Jie yra tarsi gražiausias angeliškų būtybių choro elementas. Todėl jų aromatas turi būti ne mažiau angeliškas. Svarstyklėms patiks greipfrutų, rausvųjų pipirų ir lazdynų riešutų kremo derinys – viliojantis, mergaitiškas ir puikiai tinkantis svarstyklėms.

Aromatas: Thierry Mugler Angel Muse , EDP

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.)

Skorpionai yra paslaptingos ir nenuspėjamos būtybės. Jų aromatas turi būti ne mažiau ypatingas. Pavyzdžiui – vasabių, santalo, mandarinų, vetiverijų ir smilkalų – toks kvapas yra kartu ir intensyvus, ir gaivus. Paslaptingas kvapų derinys su muskusu puikiai papildo šio ženklo atstovo savybes. Skorpionams tiks tokie kvepalai, kurie yra ir preciziški, ir kartu išraiškingi, tačiau pakankamai paslaptingi, kad nebūtų taip lengva nustatyti jų komponentus.

Aromatas: Calvin Klein CK2, EDT

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys yra vienas iš zodiako žemės ženklų, kuris labai mielai leidžia laiką lauke. Todėl jiems nepatiks niekas, kas gali užgožti jų asmenybę ir pernelyg aiškiai rodo, kad asmuo naudoja kvepalus. Šauliams patinka augalų pasaulio aromatai. Šio horoskopo ženklo atstovai vertina aromatus, kurie primena ką tik nupjautą žolę, paprikas, vetiverijas – viską, kas susiję su gamta ir buvimu lauke.

Aromatas: Dolce & Gabbana L“Imperatrice, EDT

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Žemiškasis ožiaragis renkasi stiprų, vyrišką ir gryną miško kvapą. Šio ženklo moterys dažnai parduotuvių lentynose ieško sau vyriškų kvepalų. Net tokiems klasikiniams moteriškiems kvapams, kaip rožių žiedlapių, galima suteikti vyriškų akcentų, papildant juos kedrų ir muskuso aromatais. Ožiaragiai yra minimalistai ir šiuolaikiški estetai, jie labiau vertina paprastą, lakoniškų linijų kvepalų buteliuko dizainą ir renkasi ramius aromatus.

Aromatas: Byredo Encens Chembur, EDP

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Sportiškas vandenis renkasi tikrą romantiką ir itin grynus kvapus. Vandeniams patinka švelnūs ir lengvi, moterims ir vyrams skirti aromatai. Lengvumo suteikia imbierai, magnolijos ir švelnusis kašmyras. Tokiam kvapų deriniui neatsispirs joks vandenis.

Aromatas: Ralph Lauren Romance, EDP

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys yra vienas iš svajingiausių ir romantiškiausių zodiako ženklų. Klasikinis rožių aromatas yra būtent tai, ko joms reikia. Žuvims patiks viskas, kas susiję su romantika ir fantazijų kupinu pasauliu. Tai taikytina ir pačiam kvapui, ir buteliuko dizainui. Įvairių veislių rožių ir baltųjų narcizų, muskuso ir santalo kvapų derinį žuvų ženklo atstovės ne tik puikiai įvertins, bet ir intensyviai naudos.

Aromatas: Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa, EDP

Kad ir kam dovanotumėte kvepalus, jie visada yra nuostabi, individuali ir ypatinga dovana. Interneto parduotuvė 1a.lv siūlo itin platų tiek garsių, tiek mažiau žinomų kvepalų asortimentą. Jums tereikia išsirinkti ir mėgautis!