Keisti darbą niekada nevėlu

„Sidabrės“ nuotr.
Joniškietė Vilija Butkuvienė, daugelį metų su klientais bendraudavusi ir dokumentus tvarkydavusi Registrų centre, bet prieš gerus metus, pradėjusi dirbti nekilnojamojo turto brokere, – puikus pavyzdys, kad vidutiniame ar vyresniame amžiuje nereikia baimintis keisti darbo
Vyresniame amžiuje, o kartais vos perkopę 40-metį, žmonės pasijunta darbo rinkoje nepageidaujami. O jeigu dar užklumpa abejonės, ar ką nors daugiau moku, ar tikrai sugebėsiu įsilieti į naują kolektyvą, perprasti kitokios veiklos subtilybes, rankos visai nusvyra. Tačiau keisti darbą niekada nevėlu. Tai patvirtina joniškietė Vilija Butkuvienė, daugelį metų su klientais bendraudavusi ir dokumentus tvarkydavusi Registrų centre, bet prieš gerus metus, susiklosčius aplinkybėms, pradėjusi dirbti nekilnojamojo turto brokere, tai yra – tapusi žmogumi, į kurį kreipiasi norintieji parduoti arba įsigyti butus, namus, žemės sklypus. Moteris neatsidžiaugia savo dabartinėmis pareigomis ir stebisi, kodėl nesiryžo darbo keisti prieš penkerius ar net dešimtį metų.

Nuolat derinama su klientu
Paskutiniu vasaros karščiu alsuojančią dieną su nekilnojamo turto agentūros „Capital“ brokere Vilija Butkuviene susitinkame Joniškio miesto parko pavėsyje, jai atskubėjus iš ką tik vykusio susitikimo su kliente. Moteris nori parduoti namą kaime netoli Joniškio, bet kol kas sandėris nepavyksta, nes prašoma pernelyg didelė kaina.

Plačiau: "Sidabrės" rugpjūčio 29 d. numeryje