Britanijos ambasadorių sužavėjo eglučių augintojo kolekcija

„Sidabrės“ nuotr.
Didžiosios Britanijos ambasadorius Brian Olley sužinojo, kad Žagarėje auginamos kalėdinės eglaitės eksportuojamos ir į jo atstovaujamą šalį
Net dvi praėjusios savaitės dienas rajone pažintiniais tikslais lankėsi Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvoje Brian Olley su žmona Pascale, kurie apžiūrėjo kalėdinių eglučių, eksportuojamų ir į jų atstovaujamą šalį, augintojo ūkį, bendravo su vietos jaunimu, tautodailininkais, susitiko su rajono meru. Ambasadorius atvyko rajono Tarybos narės, Žagarėje gyvenančios Sarah Louise Mitrikės kvietimu.

Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvoje Brian Olley su žmona Pascale ketvirtadienį Joniškyje apsilankė aktyviai veikiančiame Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atvirajame jaunimo centre, apie mūsų rajono, kuris pristatytas reprezentaciniu filmuku, ekonomines galimybes, verslo, kultūrinius ryšius diskutuota su meru Vitalijumi Gailiumi. Ambasadorius taip pat apžiūrėjo sinagogų kompleksą ir jose esančias ekspozicijas, o vakarop Žagarėje stabtelėjo regioninio parko direkcijoje.

Plačiau: rugpjūčio 19 d. "Sidabrė" numeryje