Generalinio konsulo žmona griauna amerikiečių mitus apie Lietuvą

Asmeninio E. Bačionytės archyvo nuotr.
Eglė Bačionytė su vyru, LR generaliniu konsulu Čikagoje Mantvydu Bekešiumi (dešinėje) ir buvusiu Čikagos meru Rahm Emanueliu
MŪSŲ GARBĖS AMBASADORIAI

Joniškietė Eglė Bačionytė, jau 2,5 metų gyvenanti Čikagoje (JAV), yra Konsulinio korpuso moterų klubo komiteto narė, su Lietuvių bendruomenės kultūros komiteto pirmininke Lietuvos šimtmečio proga organizavusi didžiausią lietuvių kultūrinį renginį Čikagoje per penkiasdešimt metų – Auditorium Teatre buvo pristatyta roko opera “Barbora Radvilaitė”, surengtas lietuvių dizainerio madų šou Čikagos krantinėje. Su vyru, LR generaliniu konsulu Čikagoje Mantvydu Bekešiumi moteris dalyvauja lietuviškuose bei kitų šalių diplomatų renginiuose, reprezentuoja Lietuvą pasakodama ir kviesdama tiek amerikiečius, tiek miesto svečius apsilankyti Lietuvoje turizmo tikslais arba investuoti, kurti verslus. Šeimos namai dažnai būna pilni svečių. Neretai užsuka ir iš Lietuvos atvykę menininkai, verslininkai ar politikai.

Vasario 20-ąją rajono Tarybos sprendimu E. Bačionytei suteiktas mūsų rajono Garbės ambasadorės titulas. Šis vardas suteikiamas mūsų kraštiečiams, vykdantiems aktyvias verslo, turizmo, investicijų pritraukimo, kultūros, sporto, socialinės plėtros ir kitų sričių veiklas, sutinkantiems atstovauti Joniškiui, garsinti jo vardą, bendradarbiauti ir dalintis savo patirtimi bei ryšiais įgyvendinant įvairius rajono projektus ir iniciatyvas, užmezgant abipusius ryšius tarp savivaldybės ir užsienio valstybių savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų bei kitų institucijų.
 

Plačiau: "Sidabrės" balandžio 11 d. numeryje