Į ežerą suleido 500 kilogramų karpių

„Sidabrės“ nuotr.
Vandens pramogų centrą prieš beveik penkerius metus Žagarėje įkūręs Igoris Sapožnikovas šiemet sugalvojo Žvelgaičų ežerą pagyvinti – įleisti ten papildomai žuvų ir su bičiuliais surengė akciją
Žagarietis, vandens pramogų centro įkūrėjas Igoris Sapožnikovas su bičiuliais organizavo gražią akciją – dar gerokai iki prasidedant karantinui, kovo 2-ąją, į Žvelgaičių ežerą suleido apie 500 kilogramų karpių. Tačiau apie šį įvykį, nenorint, kad iškart visi supultų žuvis gaudyti, viešai pranešta tik po mėnesio.

Mažiausi karpiai svėrė 700 gramų
Praėjusį savaitgalį į socialinį tinklą Facebooke prieš mėnesį įvykusios akcijos filmuotus vaizdus įkėlė visa tai užfiksavę žagariečiai operatoriai Dainius Mereckis su sūnumi Luku. Būrys vyrų pasitinka automobiliu atvykstantį Igorį Sapožnikovą, iškelia konteinerį su atgabenta žuvimi ir skardos vonelėmis neša kilograminius karpius į ežerą. Vaizduose atrodo, kad į ramų vandenį pasileidžia tikras žuvų, kurios svėrė nuo 700 iki daugiau nei 1 kilogramo, krioklys. Iš pradžių apsvaigę karpiai naujoje vietoje vartosi pakrantėje, lyg nesuprasdami, kad pateko į didelį vandens telkinį, bet po truputį įma judėti ir neria gilyn.

Plačiau: "Sidabrė"  balandžio 8 d. numeryje