Įmonė praradimus kompensuoja ir nauja paslauga

„Sidabrės“ nuotr.
„Miltinuko recepto“ direktorė Audronė Budreckienė sako, kad kol kas produkcijos gamybos dėl karantino nesumažino ir tikisi, kad pirkėjams jų gaminių reikės
Karantinas daugeliui Lietuvos, o taip pat ir Joniškio verslininkų, paspendė spąstus: kol kas jie nežino ir nenumano, kaip gyvens po šio periodo, bet nuostoliai gali būti dideli, veiklas teko arba laikinai uždaryti arba sumažinti iki minimumo. Tačiau šaldytus maisto produktus gaminančios UAB „Miltinuko receptas“ direktorė Audronė Budreckienė sako kol kas negalinti skųstis dideliais praradimais, per kelias pastarąsias savaites produkcijos pardavimas sumažėjo maždaug 15 procentų, tad tai dar ne tragedija. Taip pat bendrovė pabandė teikti ir naują paslaugą – produktų pristatymą į namus, kuris pasiteisino, joniškiečiai jau užsisakinėja, tarp jų yra ir pagyvenusių žmonių, kurie naudojasi internetu.

Per parą – dvi tonos produkcijos
UAB „Miltinuko receptas“ per parą iki karantino pagamindavo dvi tonas šaldytos produkcijos gaminių – virtinukų, koldūnų su įvairiausiais įdarais, blynelių, žemaičių blynų, cepelinų, čeburekų, lietinių, miltinių „ežiukų“. Gamybos apimtys nesumažėjo ir prasidėjus karantino laikotarpiui, nors užsakymų ir pirkimo apimtys šiek tiek krito.

Plačiau: "Sidabrės" balandžio 15 d. numeryje