Atidarytas fabrikas Joniškyje

„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 27 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Joniškio pramoninėje zonoje Sandėlių gatvėje šį antradienį oficialiai atidarytas naujasis „Golden fields“ fabrikas, gaminantis pašarus eksportui į Vidurio Rytų ir Azijos šalis atrajojantiems gyvuliams: galvijams, avims, ožkoms, kupranugariams ir žirgams. Tai – Jordanijos piliečio Machmoudo Achmedo ir rajono ūkininkų kooperatyvo „Joniškio aruodas“ investicija.

--- Kovojant su narkotinių medžiagų platinimu ir vartojimu bei ypač didelį susirūpinimą pastaraisiais metais keliančiu elektroninių cigarečių, kurios, papildytos kenksmingais, organizmą žalojančiais ar net prie mirties galinčiais nuvesti priedais, rūkymu turi suvienyti jėgas visi – policija, švietimo, sveikatos įstaigos, savivaldybės specialistai ir, žinoma, tėvai. Tik taip galima išgelbėti jaunuolius, kurie, kartais nesuvokdami savo veiksmų pasekmių, nori išbandyti kažką naujo, kas paveiks organizmą negrįžtamai. Apie tai pirmadienį kalbėta, diskutuota prie apskritojo stalo Joniškio rajono savivaldybėje, vėliau surengta spaudos konferencija.

--- Asociacijos „Atostogos kaime“ surengtoje akcijoje „Atviros dienos kaime“ dalyvavo penkių Joniškio rajono sodybų šeimininkai. Visi jie žinomi ne tik savame krašte. Svečius kvietė įsitraukti į įdomias veiklas ir kulinarinio paveldo valgių skanauti. Verslūs ir išradingi žmonės su „Sidabre“ dalijosi, kaip pavyko sezono atidarymas ir kokiomis nuotaikomis gyvena.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.