Bado akcijai ryžosi rajono tarybos narė

„Sidabrės“ nuotr.
Rajono tarybos narė, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Valuckienė pranešė, kad ateinančią savaitę rengia bado akciją
Atkurtame nepriklausomame Joniškyje yra buvę įvairiausių protesto akcijų – žmonės su plakatais gynė „Saulės“ mokyklos bendruomenės siekį būti vidurine, ne pagrindine. Aikštėje prie Savivaldybės buvo suvažiavę žagariečiai su nuotekų pilnomis statinėmis – reikalavo centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tvarkymo tinklų Žagarės miestui ir jo gyventojams. Prie Savivaldybės yra protestavęs ir iš įkalinimo vietos grįžęs joniškietis, reikalavęs rajono valdžios „duoti darbo arba… nušauti“. Tačiau Joniškio istorijoje dar nėra buvę, kad bado, kaip protesto, nukreipto prieš vietos valdžios atstovų veikimą arba neveikimą, imtųsi vienas iš tos pačios valdžios – rajono tarybos narys!

Šią savaitę apie organizuojamą bado akciją pranešė rajono Tarybos opozicionierė, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Valuckienė, raštu rajono Savivaldybės administracijai ir rajono Policijos komisariatui pranešusi, kad aikštėje prie Savivaldybės pasistatys palapinę ir nepertraukiamai nuo balandžio 27 d. 12 val. iki balandžio 29 d. 18 val. organizuos bado akciją. Tokių veiksmų, kaip teigia politikė, imasi norėdama atkreipti visuomenės ir net šalies žiniasklaidos dėmesį į tai, kaip griaunama milijoninę paramą į rajono kaimo bendruomenių infrastruktūrą ir verslą padedanti pritraukti organizacija.

 

Plačiau balandžio 24 d. „Sidabrės“ numeryje.

 

O taip pat – apie šią vasarą, birželio mėnesį planuojamus atverti naujų savininkų buvusius „Plūgo brolius“, Algimanto Raudonikio meno mokyklos Dailės skyriaus mėgėjų grupės lankytoją Petronėlę Leknickienę ir jos tapybos darbų parodą Baltojoje sinagogoje bei kitos rajono naujienos.