Braškių augintojas rinkai pateikė naujieną

Gruodžio 11 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Drąsutaičių kaime ūkininkaujantis Manfredas Rudis savo auginamomis braškėmis šių uogų mėgėjus džiugina ne tik pavasarį ir vasarą. Štai dabar, artėjant Kalėdoms, vėl kviečia pasmaližiauti. Šįkart ant jaunojo ūkininko produkcijos stalo – liofilizuotos (šaltyje džiovintos) jo ūkyje užaugintos braškės.

--- Nuo 2017-ųjų spalio VšĮ Joniškio ligoninėje buvo uždarytas Vaikų ligų skyrius. O iki šiol šalies teisinė bazė buvo tokia, kad medicinos įstaiga, neteikianti stacionarinių aktyviojo gydymo asmens sveikatos priežiūros paslaugų vaikams, negali jiems teikti ir medicininės pagalbos Skubios medicinos pagalbos skyriuje. Visus tuos kelerius metus mūsų rajono vaikai su didesnėmis ir mažesnėmis sveikatos problemomis buvo vežami į Respublikinę Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Nuo ateinančių metų sausio 1-osios viskas į gerą – VšĮ Joniškio ligoninės Skubios medicinos pagalbos skyriuje pagalbos sulauks ir vaikai nuo 1 metų amžiaus.

--- Antradienį LR Prezidentūroje vyko apdovanojimų ceremonija, kurios metu Konstitucijos egzamino globėjas Prezidentas Gitanas Nausėda ir teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska apdovanojo geriausiai Konstitucijos egzamine pasirodžiusius dalyvius. "9–10 klasių“ arba „I–II gimnazijos klasės“ grupėje tarp trijų geriausias žinias parodžiusių Lietuvos moksleivių – ir joniškietis Markas Mikalkėnas iš "Aušros" gimnazijos.

2022 m. Joniškio rajono atliekų surinkimo grafikas iš gyventojų bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.