Britų fotografijos akademijoje įgytas žinias praktikuos Joniškyje

Liepos 28 d. „Sidabrės“ numeryje:

-- Joniškio „Aušros“ gimnazijos absolventė Gabija Gaidjurgytė, antradienį iškilmingoje gimnazijos brandos atestatų įteikimo šventėje atsiėmusi puikius mokslo rezultatus liudijantį viduriniojo mokslo baigimo dokumentą bei užbaigusi įdomų, įvairiapusį, kūrybingą šioje mokykloje nueitą kelią, aplinkybėms susiklosčius kol kas ketina likti Joniškyje. Svajojusi studijuoti teatro režisūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir tam atsakingai ruošusis, Gabija kiek nusiminė, paaiškėjus, kad kol kas kursas Akademijoje šioms studijoms nerenkamas ir gali būti, kad tokios galimybės nebus net keletą metų. Tačiau ilgai neliūdėjo. Apsisprendusi šį tikslą atidėti ateičiai, pasirinko kitą kūrybišką specialybę – nuotolines fotografijos studijas užsienyje.

--- Skaičiuoti kilometrus prie vilkiko vairo daugumai turbūt vis dar atrodo viena iš vyriškų profesijų. Jaunystėje svajojusi vairuoti didelę transporto priemonę joniškietė Regina Ilčiukienė savo asmeniniu pavyzdžiu sugriauna šį stereotipą ir ragina moteris nesibaiminti bei atrasti save profesinėje veikloje, kurioje jos gali pačios sau įrodyti, kad bet kokie užsibrėžti tikslai anksčiau ar vėliau yra pasiekiami.

--- Liepos viduryje Valstybinė mokesčių inspekcija interneto svetainėje sudarė galimybę visiems, kam įdomu, praskleisti ne tik šalies, bet ir rajonų politikų kišenes ir į jų turinį žvilgterėti – paskelti viešų turto deklaracijų duomenų išrašai pagal pateiktas metines gyventojų (šeimos) turto deklaracijas už 2020 m. Apžvelgsime mūsų rajono Tarybos narių turtus pagal viešai skelbiamas deklaracijas. Užgyventų, sukauptų turtų svoris margas: nuo milijonų iki visiško nulio.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.