Fakulteto veiklą palieka jo lyderė

„Sidabrės“ nuotr.

Gruodžio 17 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Ketvirtadienį baigėsi dar vieni Joniškio trečiojo amžiaus universiteto klausytojų mokslo metai. Kad ne tik iš Dvasinio tobulėjimo fakulteto dekanės pareigų, bet ir aplamai iš Trečiojo amžiaus universiteto veiklų traukiasi Stefanija Grigaliūnienė, ji pati oficialiai pranešė pirmąjį gruodžio penktadienį surengtame adventiniame vakare-ataskaitiniame susirinkime. Ją ir kalbiname apie naują gyvenimo posūkį.

--- UAB „Baltic X-mas trees“, užsiimančios kalėdinių eglučių auginimu, direktorius Daivanas Pranciulis sako, kad jau treti metai, kai vyksta išgyvenimo kova. Didieji pirkėjai Skandinavijoje ir Vakarų Europoje diktuoja, mokėdami mažiau, tad tenka susitaikyti. Tačiau jau matyti gerų ženklų: sudarant sutartis kitiems metams eglučių augintojai gali suderėti maždaug penktadaliu didesnę pardavimo kainą.

--- Joniškietė prieš mėnesį prekybos centre apsidžiaugė išvydusi akciją grikių miltams, kuriems dar suteiktas ir ilgas galiojimo terminas. Moteris pati pirko ir dar draugei rekomendavo… Būtent kolegė pirmoji ir pastebėjo, kad akcijiniai grikių miltai "gyvi" – su maistinių kandžių kūnais ir lervomis. Pradariusi savo pirktas miltų pakuotes joniškietė išvydo tą patį vaizdą. Šia nemalonia žinia pasidalinusi moteris perspėja joniškiečius: "... kas pirkot pasitikrinkit, kad kalėdiniai kepiniai per riebūs nebūtų"...

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.