Jaunąją gydytoją į gimtinę parvedė darbo sąlygos, geresnės nei didmiesčiuose

Lapkričio 12 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Negalima nepastebėti išaugusio ir jauno VšĮ Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvo – tiek odontologų ši įstaiga niekada neturėjo. Tarp jų – į gimtąjį Joniškį sugrįžusi gydytoja Gabija Kaminskaitė, labai greitai pelniusi ne tik mažųjų pacientų, bet ir jų tėvelių pasitikėjimą – šią odontologę ir jos paslaugas renkasi jau ištisos joniškiečių šeimos. G. Kaminskaitė į gimtą miestą grįžo iš Vilniaus. Parviliojo geresnės, patrauklesnės darbo sąlygos. Manė, kad neturės čia ką veikti, su kuo bendrauti, juk geriausi draugai liko didmiesčiuose. Tačiau čia gyvendama ir dirbdama mergina atrado ir bendraamžių, ir gyvenimo nedideliame mieste didžiulių privalumų. (Nuotraukoje: Gabija Kaminskaitė (kairėje) ir asistentė Regina Kleinauskienė)

--- Moksleivių rudens atostogų savaitė baigėsi sulig lapkričio 6-ąja. Tačiau lapkričio 7-ąją mokytis į klases negrįžo "Aušros" gimnazijos moksleiviai – paskelbta nuotolinio darbo savaitė. Tačiau per nuotolį kažkodėl dirba tik mokiniai, o jų mokytojai eina į gimnaziją, iš savo klasių veda nuotolines pamokas moksleiviams namuose. Visą šią savaitę dirba ir gimnazijos valgyklos darbuotojos, verdančios pietus klasėse dirbantiems mokytojams. Kaip mokytojai pietauja gimnazijoje, kuri šią savaitę yra paskelbusi nuotolinio darbo savaite, matė pro šalį ėję ir patys moksleiviai, ir jų tėvai.

--- Rajono Savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriaus specialistė Ginta Viličkė suderina darbą su mokslais – šiuo metu magistrantūrą studijuoja Kūrybinių industrijų fakultete Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH). Būsima kūrybos visuomenės komunikacijos magistrė vienos studijų paskaitos užduotį atlieka praktiškai, į rajono, miesto aktualių klausimų sprendimą netipiškai įtraukia ir bendruomenės narius, iš kurių laukiama nuomonės, idėjų tam, kad kartu keistume Joniškio veidą. Savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriuje specialiste dirbanti Ginta Viličkė studijų darbui atlikti pasinaudojo sudėtingoje vietoje, Žemaitės ir Žemaičių gatvių sankirtoje stovintį dviejų aukštų medinį nebegyvenamą namą, kurį Savivaldybės administracija parduoda aukcione.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.