„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 28 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Važiuojantiems link Skaistgirio miestelio pakeliui jau praėjusiais metais į akis krito didžiulis 80 metrų ilgio šiltnamis, nusidriekęs už senos renovuojamos Taučiūnų kaimo sodybos. Rugpjūtį viską pakeliui šlavęs škvalas ir šio statinio nepagailėjo, suraitęs jį beveik nuo pradžios iki galo. Tačiau netrukus, neišsigandę gamtos nei biurokratijos, tvarkant dokumentus, iššūkių šios sodybos ir ūkio „Sodo uoga“ savininkai 29-erių metų Sonata ir 30 metų Dovydas Degimai šiltnamį atstatė, greta Sonatai priklausančiame sklype pasodino plantaciją sausmedžių. O kitoje vietoje esančiame lauke Dovydas dar prieš penkerius šešerius metus pradėjo kurti šilauogių ūkį. Negana to, kol kas Šiauliuose gyvenanti ir į Skaistgirį vos ne kasdien migruojanti šeima sumąstė pradėti auginti SHIITAKE grybus ir dar vienu metu abu suspėja į kitus darbus: Sonata – pardavimų vadybininkė, o Dovydas – ugniagesys.

--- Prezidento rinkimų antrasis turas visur šalyje baigėsi Gitano Nausėdos ryškia pergale. Šalyje už jį balsavo 74,43 proc., o Joniškio rajone net 85,79 proc. rinkėjų. Šalyje Ingridą Šimonytę palaikė per 24,06 proc. rinkėjų, Joniškio rajone – tik 12,44 proc. rinkėjų. Rinkimų vakarą nė nelaukdama galutinių rezultatų Ingrida Šimonytė pasveikino Gitaną Nausėdą, išrinktą antrai kadencijai Prezidentu. „Pirmadienį grįšime į savo darbą“, – konstatavo Premjerė.

---Jurdaičių socialinės globos namuose individualios priežiūros darbuotoja Stanislova Kvedarienė dirba jau tris dešimtmečius. 2023 metais jai sukako 70 metų. Moteris ne tik su malonumu kasdien keliasi ir iš Joniškio važiuoja į savo darbą, bet ji dar ir sveikuolė – mėgsta praustis šaltame vandenyje, o anksčiau net porą dešimtmečių kasmet dalyvaudavo žiemą Palangoje vykdavusiose „ruonių“ maudynėse.

Plačiau bei kitos rajono naujienosantradienio laikraštyje.