Kepsninių sezonas sutinkamas su naujienomis gurmanams

„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 16 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Praėjusių metų vasarai baigiantis Liliškių kaime šalia Skaistgirio darbą pradėjo moderni ir viena didžiausių Lietuvoje paukščių skerdyklų – daugiau kaip 8 tūkstančių kvadratinių metrų ploto žemės ūkio bendrovės "Delikatesas" broilerių skerdykla. Savoje skerdykloje paruošta žaliava davė impulsą plėsti asortimentą ir pačiai seniausiai mėsos perdirbimo įmonei Šiaurės Lietuvoje, todėl šių metų vasarą žemės ūkio bendrovė "Delikatesas" sutinka su naujienomis – su klasikiniuose, aštriuose, pikantiškuose marinatuose marinuotais broileriais ir jų atskiromis dalimis, paruoštomis vasaros iškylų kepsninėms. Praėjusią savaitę šios naujienos jau pasirodė rinkoje – pirmiausia visose ŽŪB "Delikatesas" firminėse parduotuvėse, o nuo šios savaitės pasiekiama ir prieinama jau gal didesnėje pusėje Lietuvos.

--- Prieš savaitę rajono Savivaldybės administracijoje lankėsi ir su rajono meru, Administracijos direktoriumi, kitais specialistais susitiko Lietuvos kariuomenės Joniškiui priskirtas karo komendantas majoras Vincas Ališauskas su savo padėjėju atsargos kapitonu Identu Adomaičiu. Po šios trumpos informacijos susirūpino mūsų skaitytojai, prašantys plačiau paaiškinti apie karo komendanto Joniškyje vizitą, pareigybę, tikslus, uždavinius, vildamiesi, kad tas apsilankymas turbūt nereiškia, kad netrukus prasidės karas…

--- Kitą savaitgalį, gegužės 20-ąją, Joniškyje organizuojamas jau antrasis respublikinis "Kangoo Jumps" festivalis „Joniškis 2023“. Tai pirmas „Kangoo Jumps“ klubas Lietuvoje, ir jis Joniškyje, kuris tokios iniciatyvos kartu su Joniškio sporto centru ėmėsi. Joniškyje ateinantį šeštadienį ant spyruoklinių batų platformų į muzikos taktą energingai judės sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų – Klaipėdos ir Šiaulių, Panevėžio ir Kėdainių. Idėjos autorė ir festivalio organizacinė ašis – jau 30 metų Žagarės specialiojoje mokykloje dirbanti Aušra Pavelkienė (56 m.), prieš šešerius metus Joniškyje įkūrusi „Kangoo Jumps“ klubą ir sėkmingai tęsianti šią veiklą ir šiandien.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.