Asmeninio albumo nuotr.

Gegužės 17 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Iš Joniškio kilęs Vitalis Lebedis, žurnalistas ir viešųjų ryšių specialistas, Šiaulių miesto savivaldybės atstovas spaudai, buvęs Šiaulių apskrities televizijos veidas, žinių tarnybos vadovas, šiuos du Šiaurės Lietuvos miestus laiko savais. „Šiaulius aš prisijaukinau – studijomis, darbu, karjera, čia auga mano vaikai. O Joniškyje – joniškiečio širdis, čia mano gimtieji namai, tėvai, broliai.“ Su Vitaliu kalbamės apie gimtinę, šeimos ryšius ir apie karjeros posūkius. Prieš tris dešimtmečius jis išvažiavo iš Joniškio, bet kasdien skambina mamai Stanislavai Lebedienei. Savaitgalį ji pasveikinta su 80-mečio jubiliejumi.

--- Gegužės 30 dieną rajono Taryba posėdyje nuspręs, kokiais naujais vardais „pakrikštyti“ P. Cvirkos ir S. Nėries gatves Žagarėje. Sprendimo projektas jau parengtas. Komisija, nagrinėjusi gyventojų nuomonę, pateikė savo pasiūlymus: P. Cvirkos gatvei Žagarėje ir Žvelgaičiuose siūlomas S. Daukanto pavadinimas, S. Nėries gatvei – Vyšnių.

--- Praėjusį šeštadienį duris užvėrė Joniškio kultūros centre vykusi XXI respublikinė tautodailininkų tapybos paroda Adomo Varno premijai laimėti, kurioje dalyvavo net 75 autoriai iš visos Lietuvos. Pagrindinė Adomo Varno vardo savivaldybės įsteigta premija iškeliavo į Širvintas, įteikta šio krašto tapytojui Raimondui Šalaševičiui. Be jo, rėmėjų įsteigti apdovanojimai išdalinti dar 25-iems autoriams, tarp jų – gausiai parodoje dalyvavusiems joniškiečiams.

Plačiau bei kitos rajono naujienos penktadienio laikraštyje.