Pedagogas turi būti modernus

Spalio 6 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Muzikos pamokos, žinokit, nerealios. Aštuntokei Adrijai ir visai klasei pati Vitalija Katunskytė telefonu sudainavo jų mėgstamą dainą "Robi, Robi“! O šiandien lengvai išmoksime pagroti "Kunigundą“ ar "Pamilau tave rugpjūty“! – muzikos pamokos pradžioje praneša pedagogas, garsiojo Teisučio Saldausko sūnus Arijus Ivaškevičius. Ar gali būti geresnis grįžtamasis ryšys? Mes dar nieko nepadarėme. Tik kuriame aplinką, kurioje sudygs tvirti ir gražūs daigai“, – apie darbą su paaugliais pasakoja "Saulės" pagrindinėje mokykloje nuo rugsėjo 1-osios pradėjęs dirbti garsus pedagogas. Modernios muzikos klasės vizija – A. Ivaškevičiaus iniciatyva, kurią jis entuziastingai įgyvendina kartu su bičiuliais rėmėjais ir savo mokiniais.

--- Penktadienį pagerbtas Antrojo Pasaulinio karo metu Žagarėje dirbęs ir nuo mirties žydaitę Miriam Šneiderytę (Marijoną Tiesniesienę) padėjęs išgelbėti kunigas Kazys Kavaliauskas. Naujosios Žagarės bažnyčios šventoriuje atidengta jam skirta atminimo lenta. Renginyje dalyvavo kunigo ir išgelbėtosios artimieji, Šiaulių žydų bendruomenės nariai, rajono savivaldybės, įstaigų atstovai. Minėjime nuskambėjo žodžiai, kad tokie žmonės kaip kunigas K. Kavaliauskas tuo baisiu laikmečiu išgelbėjo Lietuvos garbę.

--- Kas lankosi VšĮ Joniškio ligoninėje, jau pastebėjo po buvusio Akušerijos skyriaus langais spalvomis praturtintą žemės lopinėlį. Čia rugsėjo mėnesį pasidarbavo būsimieji apželdintojai, Joniškio žemės ūkio mokyklos moksleiviai (21G) su savo mokytoja Rima Skirvainiene ir pora mokinių savanorių.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.