Rajono ūkininkai sau išsirinko naują vadovą

„Sidabrės“ nuotr.

Sausio 21 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Ketvirtadienį vykusiame Lietuvos ūkininkų sąjungos Joniškio skyriaus ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime rajono ūkininkai iš pareigų atstatydino trečią dešimtmetį Lietuvos ūkininkų sąjungos Joniškio skyriui vadovavusią pirmininkę Liliją Šermukšnienę, pareikšdami ja nepasitikėjimą. Tą pačią dieną susiorganizavę ūkininkai surengė dar vieną – rinkiminį – susirinkimą. Nauju Lietuvos ūkininkų sąjungos Joniškio skyriaus pirmininku balsų dauguma išrinktas ūkininkas iš Saugėlaukio Julius Vaitekūnas bei nauja skyriaus taryba iš 10 narių. (Nuotraukoje: Padėkos gėles už ilgametį darbą Lietuvos ūkininkų sąjungos Joniškio skyriaus narių labui Lilijai Šermukšnienei (sėdi) įteikia Regina Butkienė ir Romas Karūžna)

--- 26-erių Ieva Ištuganovaitė gimė Naujojoje Akmenėje, gyveno Šiauliuose ir Papilėje bei Kruopiuose (Akmenės r.), ir jau antri metai save atrado ir įsikūrė Joniškyje. „Niekada anksčiau nebuvau čia apsilankiusi ir iš arčiau įsižiūrėjusi į šį miestą, jo aplinką ir žmones. Tiesiog su savo gyvenimo vyru, beje žagariečiu Robertu Kazlausku, nusprendėme, kad mums Šiauliai jau per dideli, norisi ramesnės aplinkos. Kodėl gi ne, mes pokyčius mėgstam. Jei nuoširdžiai, nemaniau, kad man čia patiks. Nežinojau, kad Joniškis toks tvarkingas, kapitaliai sutvarkytas ir tebetvarkomas – malonus, ramus ir saugus miestas, kuriame gera gyventi nepatiriant bereikalingų laiko ir finansinių sąnaudų keliaujant iš vieno taško į kitą. Taupus savo gyventojams miestas kiekvieną dieną man tampa mielesnis, džiaugiuosi savo pasirinkimu“, – sako 26-erių verslininkė, prieš daugiau kaip metus su draugu ramybės ir verslo uostą radusi būtent Joniškyje.

--- Sausio 10 dieną konkursą į Joniškio rajono pagrindinės mokyklos direktoriaus vietą laimėjo iki šiol pareigas laikinai ėjęs Linas Česnulis, kuriam per vienerių metų laikotarpį teko sudalyvauti net dviejuose konkursuose. Praėjusiais metais L. Česnulis, pasibaigus dviems kadencijoms, laimėjo konkursą į Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinės mokyklos vadovo vietą.

    Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.