Tarp šalies turizmo geriausiųjų!

Nuotrauka iš sodybos "Saulėtosios naktys" archyvo
Stupurų kaimo bendruomenės aktyvas į savo kaimą gyvenamajai aplinkai puoselėti, ekonominėms veikloms skatinti per projektus pritraukia tūkstančius lėšų
Žurnalas „Kelionės ir pramogos“ išrinko 2020 metų geriausius turizmo atstovus ir paslaugų teikėjus. Išrinktas Metų keliautojas, Metų  keliautojų šeima, Metų stovykla, Metų desertas, Metų pramoga, Metų turizmo verslo šeima, kt. Net dvi Metų geriausiųjų nominacijos parkeliauja į mūsų rajoną –  Metų nakvynės vieta   paskelbtas kempingas "Saulėtosios naktys" (Sunny nights) Gataučiuose. O Metų bendruomene išrinkta Stupurų kaimo bendruomenė.

Metų nakvynės vieta – Gataučių kaimo pakelėje
Gataučių kaimo pradžioje neįmanoma nepastebėti  prie istorinio Hanzos  pirklių kelio  prisišliejusio namo, su langais į  magistralinį kelią Ryga–Kaliningradas. Statytas dar 1910-aisiais, tarnavo kaip arklių  pašto stotis. Kiek vėliau – manoma Smetonais laikais –  užveistas  sodas, kuriame kelios dešimtys pagyvenusių obelų vis dar  vaisingos, nokina istorinių skonių obuolių derlių, kokio jau tik su žiburiu gali surasti.

 

Plačiau sausio 6 d. "Sidabrės" numeryje