„Sidabrės“ nuotr.

Sausio 24 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Žagarės gimnazijos abiturientė Adelina Maižiutė sausio mėnesį pristato jau trečią savo tapybos darbų parodą „Abstrakcijos“ iš dviejų dalių – paveikslų ir dekoruotų porceliano indų. Autorę nuo mažų dienų viliojo meno pasaulis, būdama vos trejų metukų ji išbandė pirmuosius akvarelės spalvų derinius šviesaus atminimo senelio, tautodailininko, ilgamečio dailės mokytojo Vinco Maižiaus dirbtuvėse. Nors mergina pasinėrusi į meno pasaulį, ji neabejinga rūsčiai realybei – praėjusiais metais Adelina dalyvavo paramos akcijoje nuo karo nukentėjusioms Ukrainos moterims.

--- Siekiantys įdarbinti sukauptus pinigus indėlių forma ar pasiskolinti vienomis geriausių sąlygų rinkoje ar tiesiog pigesnių bei labiau prieinamų bankinių paslaugų, sulaukė geros žinios. Metų pradžioje veiklą Joniškyje pradėjo viena didžiausių ir ilgiausiai Lietuvoje veikiančių kredito unija „Tikroji viltis“. Veiklą pradėjusi 1997 m. unija veikė lokaliai, tik Akmenės rajone. Veiklai plečiantis augo ir veiklos teritorija. Pernai atšventusi 25-erių metų jubiliejų, kredito unija „Tikroji viltis“ šiandien bankines paslaugas siūlo ne tik Akmenės, bet ir Mažeikių, Telšių, Šiaulių bei Joniškio gyventojams, verslininkams bei ūkininkams.

--- Kiekvienas savo gyvenimo kelyje sutinka vedlį – mokytoją, kuris padeda atrasti ir geriau pažinti pasaulį bei save. Naujienų portalas lrytas.lt pristatė dviejų mėnesių trukmės projektą „Lietuvos mokytojas 2023“, kurio tikslas – įvertinti ir paskatinti mokytojus, keičiančius ne tik mokinių ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Taip pat – padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją, o dabartiniams mokytojams patvirtinti, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę ir yra vertinamas. Projektui "Lietuvos mokytojas 2023" pagrindinio ugdymo kategorijoje pristatytas ir mūsų kraštietis Gražvydas Kaškelis, istorijos mokantis „Erudito licėjuje” – privačioje pradinio ir pagrindinio ugdymo mokykloje Vilniuje, Aguonų gatvėje.

Palaikykime jauną pedagogą, užaugusį ir į savo didelį vieškelį išėjusį mūsų krašte, Joniškyje, atiduokime savo simpatijas, savo balsą už G. Kaškelį https://plus.lrytas.lt/lietuvos-mokytojas-2023/dalyviai/pagrindinio-ugdymo/77/?fbclid=IwAR2WZksBKiJTf1Olb16AFdXlbjzDcggOEDaWAF4ZwTRBguj9We1tcCCjeY0

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.