Nuotrauka iš ūkio „Savos uogos“ albumo

Birželio 11 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Šios vasaros pradžia, neatsiejama su gardžių braškių svaiginančiu vasarišku aromatu, mums tapo kelrodžiu, parodžiusiu kryptį į dar vieną jaunos šeimos, grįžusios iš emigracijos, Pošupių kaime įkurtą naują braškių ūkį „Savos uogos“. Susipažinkime: Beata ir Justas Gaučai bei jų dukrytės – aštuonerių Melita ir trejų Atėnė. Pernai, apsodinę pirmuosius 20 arų braškių daigais, šiemet derlių skina jau iš 40 arų braškyno. Šiuo metu jau dera uogų dydžiu pakerėjusi „Asia“. Beata rodo – trys uogos vos telpa moters delne. Netrukus pradės raškyti „Magnum“ veislės dideles, labai saldžias ir itin atsparias ligoms uogas, kokių mūsų rajone dar iki šiol niekas neaugino. Gaučų šeimos siekis didelis: tapti antru pagal dydį braškių ūkiu rajone. Pirmos vietos pozicijas Justas palieka geram pažįstamam vaikystės draugui Manfredui Rudžiui ir jo braškių ūkiui.

--- Ugniagesiai gelbėtojai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų komandų rinktinių penktadienį startavo Šiauliuose, Talkšos ežero pakrantėje vykusiame 43-ajame Baltijos šalių stipriausio ugniagesio gelbėtojo čempionate, kuriame dalyvavo ir du joniškiečiai – Saulius Norušaitis, šiuo metu vadovaujantis Akmenės valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, ir Darius Adomaitis, Joniškio valstybinės priešgaisirinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas. Saulius Norušaitis asmeninėje įskaitoje užėmė trečią vietą, o dvejetų varžybose su porininku Dariumi Adomaičiu iškovojo II vietą.

--- Sekmadienį į Europos Parlamentą išrinkta 11 Lietuvos atstovų iš aštuonių partijų. Daugiausia mandatų – tris – išlaikė savo rankose konservatoriai, antri su dviem mandatais – socialdemokratai, kitos šešios partijos laimėjo po vieną mandatą. Joniškio rajono rinkėjai absoliučioje daugumoje apylinkių daugiausia balsų atidavė socialdemokratams. EP rinkimuose kandidatavo Joniškio rajono savivaldos lyderiai – liberalas meras Vitalijus Gailius ir socialdemokratė vicemerė Vaida Aleknavičienė. Į EP jie nevažiuos dirbti, bet savo partijoms šalyje pritraukė po kelis tūkstančius balsų. Per šiuos rinkimus jiedu galėjo pasitikrinti ir savo reitingą rajone. Čia V. Aleknavičienė lenkė V. Gailių.

Plačiau bei kitos rajono naujienosantradienio laikraštyje.