Vyriausia jaunavedžių pora: amžiaus ribų santuokai nėra

Liudo Masio nuotrauka

Rugpjūčio 14 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Praėjusį savaitgalį Jakiškių dvare karaliavo meilė. Po metus trukusios draugystės amžiną meilę prisiekė buvusi ilgametė Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus pirmininkė Stefanija Skirmantienė (79 m.) ir buvęs ilgametis Satkūnų kaimo bendruomenės pirmininkas, dabartinis Joniškio bitininkų draugijos vadovas Povilas Karitonas (76 m.). Abiems ši santuoka – antroji. Šių metų vyriausia rajone jaunavedžių pora įsitikinusi, kad amžiaus ribų santuokai nėra, nes meilė yra toks pat jausmas, kaip ir laimė, džiaugsmas, gyvenimo pilnatvė ir kol žmogus gyvas, tol šie jausmai jam nesvetimi.

--- Iš Joniškio kilęs aktorius Gytis Laskovas savo laiką sugeba sėkmingai padalinti Lietuvos nacionaliniam dramos teatrui, Jaunimo teatrui, Kauno miesto kameriniam ir Nacionaliniam Kauno dramos teatrams. Tačiau kraštietis aktorius užimtas ne tik teatro scenose, kino filmų kūrimo aikštelėse. Kai Gytis Laskovas nevaidina, jis keliauja. Pėsčiomis. Liepos pabaigoje su širdies drauge Egle Grigaliūnaite, taip pat aktore, grįžo iš įspūdingos kelionės po Kroatiją, kurioje praleido pusšeštos savaitės. Keliautojai per tą laiką sukorė apie 800 kilometrų nepažintos šalies kalnais ir net jų keteromis.

--- Pastarosiomis savaitėmis VšĮ Joniškio ligoninės Ambulatorinės medicinos centro Fizinės medicinos ir reabilitacijos padalinio fizioterapijos kabinetai pasipildė naujais aparatais pacientų sveikatai gerinti. Liepos pabaigoje ligoninės administracija nupirko porą kompresinės terapijos įrangos komplektų ir medicininį šviesos terapijos prietaisą „Bioptron“. Rajono gyventojų paslaugoms tarnauja iki šiol nenaudotas inhaliatorius. Šią savaitę fizioterapiniame kabinete sumontuota ir savo pacientų jau laukia smūginės bangos įranga.

--- Jau porą metų Joniškyje, Pakluonių gatvėje, veikianti tarptautinė Olandijos-Lietuvos gamybos įmonė UAB „Baltic AgroPro“, bendradarbiaudama su žaliavų tiekėjais iš Vokietijos, Danijos, Suomijos, Estijos, Lenkijos, Rumunijos, gamina skirtingą azoto kiekį turinčias organines trąšas. Pradėjusi nuo 5 tonų per dieną, šiandien gamybinė įmonė, kurioje dirba 12 joniškiečių, per mėnesį tokių trąšų pagamina per tūkstantį tonų. Joniškiečių produkcija labai paklausi Olandijos daržininkų ir sodininkų, tačiau labiausiai tinka Italijos vynuogynų šeimininkams.

Plačiau apie rajono Užimtumo tarnybos sugriežtintą kova su nedarbu bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.