Žinomas meno vadovas "perdegė" darbe

Nuotrauka iš jievariečių albumo

Spalio 14 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Šią savaitę su savo vadovaujamų Joniškio kultūros centro meno kolektyvų – liaudiškų šokių ansamblių "Jievaras ir "Ratilis" šokėjais atsisveikino ilgametis Joniškio kultūros centro specialistas, kolektyvų meno vadovas ir choreografas Vitoldas Krajinas, žinomas ir vertinamas visoje Lietuvoje. Trauktis iš pareigų 63-ejų metų, nesulaukus pensijinio amžiaus, turėjo būti labai rimti motyvai. Žinomas kultūros veikėjas savo apsisprendimo priežastį nurodo dabar taip madingą terminą – perdegimą darbe.

--- Geros tradicijos nekeičiamos, jos puoselėjamos. Jau šeštą kartą LR Seimo narė Gintarė Skaistė Joniškio rajono pedagogų gausiai bendruomenei kartu su TS-LKD partijos Joniškio skyriumi rengia pagarbos ir dėkingumo dovanas. Kiekvieną rudenį, artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, švietimo įstaigos rajono "Metų mokytojo" rinkimams deleguoja po vieną savo geriausią mokytoją. Vėliau organizatoriai visus nominantus apdovanoja, o trys laimingieji dar pakviečiami ir į maždaug 10 dienų pažintinę kelionę po Europą – Briuselį ar Strasbūrą.

--- Joniškio rajono tarybos Kontrolės komitete politikai antrą kartą nustūmė tolyn klausimą, ar reikia Savivaldybės kontrolierei toliau domėtis ir vertinti, kaip Tarybos nariai praeitą kadenciją naudojo biudžeto lėšas vadinamosioms kanceliarinėms išmokoms? Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) yra paprašiusi papildomos informacijos. Nuo šių metų liepos savivaldybių politikams mokamas atlyginimas, jis kelis kartus didesnis nei buvusios kanceliarinės išmokos ir, akivaizdu, jas norima kuo greičiau pamiršti.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.