Mama, kurią apkabina 12 vaikų

„Sidabrės“ nuotr.
12-os vaikų mama Salomėja Gricienė sako, kad nuo paauglystės prie jos „lipo“ vaikai, tad norėjo gausios šeimos
Žagarėje gyvenanti Salomėja Gricienė per gyvenimą prie širdies glaudžia dvylika vaikų: ne priimtų iš giminaičių ar svetimų, bet savo išnešiotų ir užaugintų. Šiemet 55-erių metų sukaktį minėsianti moteris sako: jeigu tektų kurti šeimą iš naujo, nieko nekeistų, nes darbštūs, darnūs, vieningi kaip kumštis dukros ir sūnūs yra didžiausias jos su vyru Alvydu turtas. Jau namus palikę, mokslus baigę ir darbuose įsitvirtinę vaikai mamą kaskart per šventes nudžiugina ne tik reikalingomis buities dovanomis, bet ir netikėtomis staigmenomis, kurios rodo tikrą, šiltą šeimos ryšį. Mokyklą dar lanko trys jaunėliai.

ATEINANTĮ SEKMADIENĮ – MOTINOS DIENA

Sunku patikėti, bet 12 vaikų mama dar randa laiko knygoms ir gėlėms, nes jos – Salomėjos silpnybė.
Meilės žodžiai ir pasiekimai
Salomėja Gricienė vieną po kito traukia šūsnis buvusio Žagarės gimnazijos direktoriaus Virgilijaus Kančelskio padėkos raštų tėvams už pavyzdingai auklėjamus, gerais mokslo rezultatais džiuginančius vaikus, dalyvaujančius ir sporto varžybose, ir olimpiadose.

Plačiau: "Sidabrės" balandžio 29 d. numeryje

Komentarai

tikras joniškietis    Tre, 2020-04-29 / 12:01
Tarybmečiu mama, užauginusi 5 - is vaikus, buvo vadinama didvyre ir gaudavo apdovanojimus bei lengvatas. Šiuo atveju - dukart didvyrė ir dar daugiau.
tikras joniškietis    Tre, 2020-04-29 / 12:09
Ne į temą - redakcijai. Šiame laikraščio numeryje yra dar keletas įdomių straipsnių (atsiliepimams apie juos galėtų būti atskira rubrika): Baba ir apie tai, kad uždaromas knygynas. Straipsnelyje Baba restoranas Baltija vadinamas, kažkodėl, pijokų vieta, tuo tarpu jis toks buvo tik paskutiniaisiais metais, prieš uždarymą, nes jau buvo, kiek pamenu, naujas. O iki tol - labai prašmatnus restoranas, kuris ir dabar papuoštų miestą. Bet tuomet pinigų buvo daug - nebuvo kur dėti, todėl ir pastatė naują. Antrame straipsnelyje neparašyta kokių priemonių turi imtis savivaldybė, o tai - būtina. Nes, pvz., ir toliau tęsia paveldėtą visuomenės lėšų taškymą taip vadinamam "Krepšinio muziejui", tuo tarpu knygynui jokios paramos nesuteikia.
Jeronimas    Tre, 2020-04-29 / 19:45
Sveikinu Mamos dienos proga sia nuostabia didelio pulko vaiku Mama.Stiprybes ,Sveikatos,Laimes Jums ir visai seimai.As savo Mama galiu pasveikinti tik padedamas geliu,nors siuo metu ir to padaryti negaliu.Bukit laimingos visos Mamos!

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.