Asociatyvinė nuotr.
Ko gero nesumeluosime pasakydami, kad siuntos – viena dažniausiai naudojamų ir patogiausių paslaugų daugelio iš mūsų kasdieniame gyvenime. Kad siuntimas vyktų kuo sklandžiau, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos dešimt punktų, kuriuos būtina įsidėmėti prieš tinkamai naudojantis šiomis paslaugomis:

1. Gali būti įvairūs siuntų pristatymo būdai. Siuntos gali būti pristatomos į paštomatus, siuntėjo namus ar atsiimamos iš sutarto punkto. Taigi, variantų yra daug, tik išsirinkite, kuris siuntimo būdas jums priimtiniausias.

2. Dėžės dydis yra svarbu. Pasirinkite tinkamo dydžio dėžes, kuriose saugiai tilps jūsų siuntinys. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kurios siuntų pervežėjų įmonės siuntos kainą apskaičiuoja pagal dėžės dydį, tad nešvaistykite savo pinigų per dideliems įpakavimams.

3. Kaina gali priklausyti ir nuo siuntinio svorio. Skirtingos siuntų pervežimo įmonės taiko skirtingus paslaugos įkainius. Dažnai siuntos svoris yra lemiamas veiksnys, įvertinant jos kainą, tad atkreipkite dėmesį siuntos išmatavimą, svorį ir kitus rodmenis, kai dairysitės po pervežėjų kainoraščius.

4. Trapūs daiktai turi būti supakuotos tinkamai. Jei siunčiate trapų ar dužų daiktą, būtinai įvertinkite, kaip kuo įmanoma saugiau jį įpakuoti, kad kelionėje patirti smūgiai jo nepažeistų. Be to, nepamirškite šios svarbios informacijos nurodyti ant siuntos įpakavimo.

5. Saugios siuntų pervežėjų paslaugos. Būtinai pasidomėkite ir išsirinkite daugiausiai pasitikėjimo keliančius paslaugų teikėjus, kad vėliau nereiktų nusivilti dėl dingusio ar sugadinto siuntinio. Jei jums aktualu ir pristatymo greitis ar konkurencinga kaina, būtinai atsižvelkite ir į šiuos kriterijus.

6. Teisingai nurodytas adresas. Įsitikinkite, kad gavėjo ar pasirinkto paštomato adresas yra nurodytas tinkamai, aiškiai bei, svarbiausia, teisingai. Tai gerokai sumažins pasiklydusios siuntos riziką, sutaupys Jūsų nervų ir laiko beieškant pradingusios siuntos.

7. Gavėjo kontaktai taip pat – labai svarbu. Dažniausiai siuntų pervežimo įmonės prašo nurodyti gavėjo kontaktinį telefono numerį ar el. pašto adresą, kad siuntos perdavimo procesas vyktų kuo sklandžiau.

8. Siuntėjo kontaktai – dviguba apsauga. Tai kartais yra tikras išsigelbėjimas pasimetus siuntai ar tiesiog nepavykus susisiekti su siuntos gavėju, tokiu atveju bus susisiekta su jumis.

9. Siuntos kelio sekimas. Patogiai sekti siuntos kelią galite naudodami siuntos sekimo numerį. Toks sekimas gali ne tik užtikrinti, kad siunta sėkmingai keliauja pas gavėją, bet ir padėti išspręsti dėl jos atsiėmimo kylančius iššūkius. Taip pat čia svarbus ir hs kodas.

10. Siuntos draudimo galimybė. Jei manote, kad siunčiami vertingi daiktai, nepagailėkite pinigų siuntos draudimui. Tai gali būti labai atsipirkusi investicija siuntos dingimo ar sugadinimo atveju, juk geriau jau šiek tiek sumokėti nei rizikuoti prarasti brangią siuntą.

Tikimės, kad šie dešimt trumpų priminimų ne tik padės Jūsų siuntoms saugiau pasiekti jų gavėjus ar patiems sulaukti savo siuntos, bet ir padarys siuntimo procesą dar paprastesnį.

 

Užs. Nr. 554528