Granuliniai katilai naujos ir senos statybos namuose

Asociatyvinė nuotrauka iš pexels.com
Šiluma kaulų nelaužo. Ir toks posakis yra ne iš piršto laužtas. Ypač, Lietuvoje, kai 8 mėnesius per metus dažniausiai yra vėsu, tad norisi tinkamos šildymo įrangos namuose galinčios padėti gyventi patogiai ir svarbiausia – sveikai.

Kaip viena mėgstamiausių opcijų, šiuo metu vis dažniau yra pasirenkami granuliniai katilai. Vertinami dėl daugelio privalumų įskaitant ir gerą kainą, ekologiją, galiausiai, komfortą, kuris XXI amžiaus žmogui yra itin svarbus.

Pasiekiamas didelis efektyvumas

Granuliniai katilai iš kitų būsto apšildymo sistemų pirmiausia išsiskiria tuo, kad jie geba pasiekti net iki 90 procentų efektyvumą. Nei viena kita įranga nėra tokia naši, tad natūralu, kad tikintis sutaupyti - katilai atsiperka labiausiai.

Žinoma, kad granulinis katilas tikrai veiktų našiai, svarbu, kad jis būtų parenkamas labai atsakingai, taigi, prisiderinus prie konkretaus namų ūkio poreikių. Galingumas turi būti nustatomas pagal plotą, kurį teks apšildyti pagal objekto energinę klasę, langų skaičių ir gyventojų skaičių.

Visa tai gali padėti rasti tinkamo galingumo katilą, tad geriausia yra tartis su specialistais, kurie pagreitins bei sukonkretins paieškas.

foto
Asociatyvinė nuotrauka iš pexels.com

 

Tinka prie bet kokios šilumos sklaidos įrenginių

Nors granuliniai katilai rinkoje nėra seniena, tačiau jie labai puikiai derinami prie bet kokių kitų namų šilumos sklaidos įrenginių. Ne tik prie grindinio šildymo, kuris šiuo metu yra pasirenkamas dažniausiai, tačiau taip pat ir prie radiatorių, kurie dažniausiai būna integruojami senos statybos namuose.

Vėlgi pasikartosime, kad svarbiausia tinkamo galingumo įranga. O pritaikomumo galimybės labai plačios. Taip pat granuliniai katilai puikiai dera su kombinuotais vandens šildytuvais, tad bus galima sumažinti energijos išlaidas bei džiaugtis šiltais namais ir karštu vandeniu.

Tiek vienus, tiek kitus galite įsigyti Namams24 prekybos vietoje. Pirkti galite internetu, tad sutaupysite daug laiko, paprasčiau pamatysite akcijas, galiausiai, galėsite tartis su specialistais, kurie padės rasti Jums labiausiai tinkamą įrangą.

Platus įrangos pasirinkimas

Esant tokiai plačiai granulinių katilų pasiūlai - visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus Jums kylančius klausimus bei padėti rasti įrangą, kuri Jums labiausiai tinka.

Svarbiausia, kad ji tiktų Jūsų namams. Taigi, būtų ne tik tinkamo galingumo, tačiau ir konkrečių matmenų (ypač aktualu renkantis talpą), taip pat ir gebėtų atlikti Jums aktualias funkcijas, pavyzdžiui, išsivalytų pelenus arba būtų galima nuotoliu valdyti degimo temperatūrą.

Užs. Nr. 542043