Gustindecor užuolaidų salonas Vilniuje

Reikalingos naujos užuolaidos? Gustindecor“ salonas Vilniuje pristato platų užuolaidų audinių asortimentą ir profesionalias siuvimo paslaugas. Čia rasite kone viską, kas gali būti reikalinga langų dekoravimui ir modernaus bei stilingo dizaino kambaryje kūrimui. Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte viską apie dominančius užuolaidų audinių pasirinkimus ir galėtumėte įsigyti jų gera kaina!

Stilingas interjero dizainas

Kuriant kambarių interjerą vieną iš didžiausių vaidmenų atlieka būtent užuolaidos. Tai jos pirmiausia krinta į akis ir suteikia kambariui norimą pojūtį. Kokias užuolaidas rinksitės – šviesias ir žaismingas, o gal solidžias, kiek tamsesnių spalvų? Apie tai būtina pagalvoti ir priderinti spalvas bei raštus prie jau esamos patalpose aplinkos. Lygiai taip pat svarbu būti numačius ir praktinius poreikius, įvertinti savo galimybes, išsirinkti medžiagos storį, nuo kurios priklauso į patalpas patenkančių saulės spindulių srauto reguliavimas.

Skirtingi užuolaidų audiniai ir dydžiai

Užuolaidų audinių asortimentas labai platus. Jame rasite tiek dieninių, tiek naktinių skirtingų spalvų ir raštų užuolaidų, kurioms būdingas tam tikro lygio pralaidumas šviesai. Įvairių rūšių naktinės storos užuolaidos puikiai tiks miegamuosiuose – čia jos sukurs jaukią ir stilingą aplinką, tuo pačiu užtikrins privačią erdvę, patikimai paslėptą nuo pašalinių žvilgsnių.

Išsirinkite iš plataus standartinių dydžių asortimento ir pasitarkite su dizaineriais, jeigu abejojate užuolaidų tinkamumu prie interjero. Konsultacijų metu gausite visą reikiamą pagalbą užuolaidų pasirinkimo bei pritaikymo interjere klausimais.

Užuolaidų siuvimas pagal Jūsų užsakymus

Natūralu, jog ne visada galite atrasti labiausiai patinkančius audinius, taip pat kartais pasitaiko ir nestandartinių dydžių langai, kuriems reikia pritaikyti atitinkamus sprendimus. Tokiu atveju, į pagalbą atskubės specialistai, galintys pasiūlyti individualias užuolaidų siuvimo paslaugas. Pagal užsakymą bus pagamintos reikiamos nestandartinių dydžių užuolaidos ir pritaikyti neeiliniai dizaino sprendimai, idealiai atitinkantys Jūsų norimą kambario viziją.

Aukštos kokybės, stilingos ir nepaprasto grožio užuolaidos bei daug daugiau! Visa tai rasite pas specializuotus užuolaidų audinių tiekėjus Vilniuje įsikūrusiame salone.

Užs. Nr. 497720