Kaip išsirinkti čiužinį internetu?

Šiandien įvairios produkcijos vis dažniau nusprendžiama įsigyti internetu, tad ir tuomet, jei planuojama nusipirkti naują čiužinį, tikrai verta pasidomėti, kas yra siūloma virtualioje erdvėje.

 Apsilankę internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/ciuziniai rasite iš tiesų didelį tokios produkcijos asortimentą, taigi, tereikės atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių prekių savybių, ir tai garantuos pačius geriausius pasirinkimus. Pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į tai, koks yra čiužinio tipas, o vėliau teliks įvertinti kitas šios produkcijos savybes. Taigi, kokie yra populiariausi čiužinių tipai, ir ko vertėtų nepamiršti renkantis tokias prekes?Spyruokliniai čiužiniai

Anksčiau tokio tipo čiužinių spyruoklės buvo gaminamos tik iš metalo, todėl tai ne visada užtikrindavo geriausią miego kokybę. Šiuolaikinių čiužinių spyruoklės neretai yra gaminamos ir iš kitų medžiagų ir yra derinamos tarpusavyje, todėl tai garantuoja geresnį svorio pasiskirstymą. Spyruokliniai čiužiniai yra pakankamai laidūs orui, todėl miegoti ant jų yra vėsiau (tokio tipo čiužiniai puikiai tinka ir gausiai prakaituojantiems žmonėms).

Lateksiniai čiužiniai

Lateksiniai čiužiniai pasižymi ypatingai dideliu elastingumu ir puikiu oro laidumu. Šio tipo čiužiniai yra ilgaamžiai ir puikiai tinka žmonėms, turintiems ortopedinių problemų ar kenčiantiems nuo alergijos (šiuose čiužiniuose nesusidaro palanki terpė erkučių dauginimuisi).

Poroloniniai čiužiniai

Tai – pats populiariausias pasirinkimas. Poroloniniai čiužiniai yra ganėtinai nebrangūs, jie yra pakankamai šilti ir atsparūs temperatūros svyravimams. Šio tipo čiužiniai tinka tiems žmonėms, kuriuos kankina sąnarių problemos ar galūnių tirpimas. Poroloniniai čiužiniai pasižymi mažesniu spaudimu ir geresniu svorio pasiskirstymu.

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio čiužinį?

Paskaičiuoti reikalingą čiužinio ilgį yra labai paprasta – tereikia prie savo ūgio pridėti 20 cm (jei jūsų ūgis yra 180 cm, optimaliu pasirinkimu bus 200 cm ilgio čiužinys). Tinkamas čiužinio plotis – labai individualus, tačiau dažniausiai yra pasirenkami 90-100 cm pločio vienviečiai čiužiniai arba 180-200 cm pločio dviviečiai čiužiniai. Tinkamas aukštis įprastai priklauso nuo kūno svorio: jei jis yra mažesnis nei 80 kg, puikiai tiks iki 17 cm aukščio čiužinys, o esant didesniam svoriui vertėtų ieškoti 20-23 cm aukščio čiužinio.

Čiužinio kietumo klasė

Čiužinių kietumo klasės yra žymimos H2, H3, H4, ir t.t. Tinkama kietumo klasė parenkama pagal tai, koks yra žmogaus kūno svoris: jei jis yra mažesnis nei 80 kg, puikiai pasiteisins H2 klasės čiužinys, 80-100 kg kūno svoriui tiks H3 klasės čiužinys, 100-120 kg svoriui – H4, ir t.t.

Anatominės zonos

Kai siekiama, kad čiužinys garantuotų maksimaliai gerą poilsį, tokiu atveju vertėtų atsižvelgti ir į jo anatomines zonas. Šiandien didžioji dalis gamintojų siūlo tokius čiužinius, kurie turi 7 tokias zonas: įprastai jos užtikrina tinkamą pečių, stuburo, juosmens ir dubens srities padėtį. Vis dėlto, šiuolaikiniai čiužiniai gali turėti ir daugiau arba mažiau tokių zonų, tad tuomet, jei nesate užtikrinti dėl tinkamiausio pasirinkimo, paprasčiausiai galite pasikonsultuoti su pardavėjais.

Plačiau: https://pigu.lt/lt/ciuziniai