Kaip išsirinkti pakavimo dėžes?

Norėdami atrasti tikrai kokybiškas pakavimo dėžes ir mažesnių dydžių dėžutes, kreipkitės į savo srities specialistus. Teiraudamiesi specializuotų tiekėjų, lengvai rasite įvairių pakavimui skirtų dėžių. Pasirinkimas išties didelis, todėl viskas priklauso nuo konkrečių Jūsų poreikių. Norėdami išsamiau susipažinti su prekybai tiekiamų pakavimo dėžių asortimentu, esate kviečiami skaityti toliau!

 

Skirtingų rūšių pakavimo dėžės

Plačiame tiekiamų prekių kataloge įmanu aptikti įvairiausių dydžių pakavimo dėžių. Skirtingų dydžių bei formų pakavimui skirtų dėžių pritaikymo galimybės yra labai plačios. Jose galima gabenti ne tik įvairius siuntinius ar konditerijos gaminius, bet ir trapesnius bei didesnės apsaugos reikalaujančius daiktus.

Esant individualiam poreikiui, taip pat gali būti gaminamos nestandartinių matmenų ar formų dėžės daiktams pakuoti. Pakavimo dėžes išsirinkti galite pagal savo poreikius. Pagal tai parenkamas ir reikiamas gofruoto kartono storis.

Aukštos kokybės medžiagos

Pakavimui skirtos dėžės būna gaminamos iš įvairių perdirbtų medžiagų: plastiko, kartono, pastorinto popieriaus ir t.t. Aukštos kokybės medžiagos užtikrins deramą krovinio apsaugą transportavimo metu. Visa tai turi ženklios įtakos siekiant užtikrinti optimalią siuntos kokybę.

Mažesnes pakavimo dėžutes taip pat tinka naudoti konditerijos gaminių pakavimui. Jose supakuoti pyragėliai ar tortai bus saugūs, išsaugo gražią savo išvaizdą viso gabenimo metu, kadangi pastorintas gofruotas kartonas suteikia pakankamai didelę apsaugą nuo smūgių ir pažeidimų.

Gofruoto kartono privalumai

Prekybai siūlomos pakavimo dėžės yra gaminamos iš itin aukštos kokybės gofruoto kartono, kuris apsaugos supakuotus daiktus nuo kone bet kokių įbrėžimų, pažeidimų, o taip pat ir nepalankių aplinkos sąlygų, galinčių neigiamai atsiliepti krovinio būklei. Todėl dėžės pakavimui gaminamos su pastorintomis gofruoto kartono sienelėmis, kas ypatingai svarbu siekiant užtikrinti deramą siuntinio apsaugą ir šitokiu būdu pelnyti klientų pasitikėjimą.

Platus pakavimui skirtų dėžių pasirinkimas

Kvalifikuotų specialistų padedami galėsite išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias pakavimui skirtas dėžes. Poreikiui esant, galimos tikslinės konsultacijos dėl dėžių pakavimui naudojimo, pritaikymo bei kitų savybių.

Gaukite itin aukštos kokybės pakavimo dėžes tiesiai iš profesionalių gamintojų! Nesidrovėkite kreiptis jau dabar, lengvai ir greitai atraskite savo poreikius atitinkančius pasirinkimus.

 

Užs. Nr. 495394