Asociatyvinė nuotr.
Be jokios abejonės, viena elementariausių manikiūro priemonių yra nagų freza. Tai elektrinis prietaisas, naudojamas preciziškam nago plokštelės, odelių paruošimui ir nagų lako pašalinimui. Todėl tai prietaisas, kuris reikalingas ne tik profesionaliame grožio salone, bet ir jūsų namuose, jei tik turite atitinkamos nagų priežiūros patirties. Tam, kad nagų freza veiktų taip, kaip norime, reikia naudoti atitinkamus antgalius, kurie turi tiesioginį kontaktą su nago plokštele.

O kas yra nagų frezos antgaliai? Tai keičiami antgaliai, kuriuos montuojame į frezavimo stakles. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, keramikos ar deimanto. Frezos yra įvairių formų ir gradacijos laipsnių. Jų dėka galime atlikti tikslias nagų ir odelių procedūras, tokias kaip nagų lako šalinimas, gelio masės paruošimas ar odelių paruošimas. Norint užtikrinti procedūros saugumą ir efektyvumą, labai svarbu pasirinkti tinkamą antgalį, plačiau kaip tai padaryti rasite groziui.lt.

Kokių tipų yra ir kam skirti frezos antgaliai?

Nagų formavimo pasaulyje yra daugybė antgalių tipų, kurie skiriasi medžiaga, forma ir panaudojimu. Todėl šiame fragmente supažindinsiu su populiariausiomis frezų rūšimis ir jų paskirtimi.

--- Frezų skirstymas pagal medžiagą

Deimantiniai antgaliai – neabejotinai vieni populiariausių pjaustytuvų tipų. Pagaminti iš nerūdijančio plieno, padengto deimantų dulkių sluoksniu. Jie yra išskirtinai patvarūs, aštrūs ir tikslūs, todėl puikiai tinka odelių, natūralių ir dirbtinių nagų apdirbimui. Deimantiniai frezos antgaliai yra įvairių formų, tokių kaip kūgio, cilindro ar rutulinio, leidžiančios atlikti įvairius apdorojimo būdus.

Keramikiniai antgaliai – pirmiausia skirti subtilesniam darbui. Jie pagaminti iš aukštos kokybės keramikos, todėl yra labai patvarūs ir atsparūs pažeidimams. Jie yra lengvesni nei deimantiniai antgaliai o jų lygus paviršius sumažina nago perkaitimo riziką. Keramikiniai antgaliai puikiai tiks gelio masės nuėmimui, hibridų šalinimui ar nago plokštelės paruošimui.

Kaip išsirinkti nagų kirpimo priemones?

Tinkamų nagų frezos antgalių pasirinkimas priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip planuojamo atlikti darbo pobūdis, nagų, su kuriais dirbame, kietumas ir mūsų įgūdžių lygis. Pradedantiesiems verta rinktis subtilesnius antgalius, kuriuos naudoti bus lengviau. Esant kietesniems nagams, verta rinktis deimantinius arba keramikinius antgalius, kurie yra patvaresni ir efektyvesni.

 

Užs. Nr. 554537