Kokiu hobiu galima užsiimti, jeigu ateis antra COVID-19 banga?

Kada pirma COVID-19 koronaviruso banga, rodos, jau įveikta, žiniasklaidoje ėmė girdėtis aidai apie galimą antrą viruso bangą rudenį. Tokių spekuliacijų buvo ir pandemijos pradžioje, bet karantino metu apie tai nebuvo kalbama. Tiesa ta, kad toks scenarijus yra realus ir nors niekas jo nenori, tačiau gali tekti susitaikyti su tuo, kad nuo mūsų situacija nepriklausys ir vėl teks kurį laiką gyventi karantino sąlygomis. Iki tol, kol vakcina neišrasta ir nežinome ar ta antra banga ateis, ar ne, galbūt vertėtų pagalvoti, ką būtų galima veikti tomis karantino sąlygomis, kad neišprotėtume? Tuo tikslu paruošėme trumpą straipsnį apie keletą veiklų, kuriomis galima užsiimti tada, jeigu ateitų antra koronaviruso banga.

Namų aplinkos tvarkymas ir tobulinimas

Pirmą dieną po karantino įvedimo Lenkijoje, statybinių bei namų apyvokos daiktais prekiaujančiose parduotuvėse nusidriekė didžiulės eilės. Lenkai suprato, jog teks ilgą laiką kiurksoti namuose, todėl pirko visas priemones ir daiktus, kurių gali prireikti tam, kad juos susitvarkytų. Pasirodo, tikrai nemaža dalis žmonių skyrė tą laiką, kada nedirbo ir tada, kai buvo karantinas tam, kad susitvarkytų namus bei juos supančią aplinką. Jeigu to dar nepadarėte, antros bangos atveju galite pasiruošti.

Žūklė

Žūklė nėra tas hobis, kuriuo būtina užsiimti per karantiną. Tačiau karantino metu tai yra beveik ideali pramoga, mat jūs būnate vieni ir nekeliate nei sau, nei kitiems žmonėms didelės grėsmės. Tad, jeigu tikitės arba pergyvenate dėl antros koronaviruso bangos, arba, jeigu tik mėgstate žūklę, jums tikrai pravers žūklės prekės, kurias vienu ar kitu būdu vis tiek panaudosite.

Daužto automobilio remontas

Karantino metu svarbu izoliuotis ir būti atskirai nuo kitų žmonių, todėl tada labiausiai tinka veikla, kur galite ilgą laiką būti vieni. Automobilio remontas bei restauracija yra viena iš tokių veiklų. Aišku, tai yra be galo ilgas ir sudėtingas bei iš įvairių darbų susidedantis procesas, tačiau, jeigu viską susidėliosite tinkamai, per karantiną galite susiremontuoti automobilį, kuris jums tarnaus kaip jūsų transporto priemonė arba jį galėsite parduoti ir nelikti tuščiomis.

Siuvinėjimas bei kiti rankdarbiai

Ši hobių rūšis galbūt geriau tiks moterims bei tiems žmonėms, kurie nori daugiau sėdėti namuose. Siuvinėjimas, drožinėjimas, piešimas, iliustravimas, rašymas bei kiti rankų darbo arba meno kūriniai yra be galo smagūs hobiai, kurie tokiu nesmagiu atveju kaip karantinas gali leisti nepamesti sveiko proto. Čia svarbu nekelti sau didelių tikslų ir veikti tik iš idėjos. Tokiu būdu ne tik pasieksite geriausių rezultatų, tačiau ir patobulinsite tam tikrus įgūdžius.

Naujos kalbos mokymasis

Kodėl gi neišnaudojus karantino laiko tam, kad iš jo išeitumėte su didesniu žinių bagažu? Dabar pakanka į išmanųjį telefoną parsisiųsti programėlę ir galite per dieną skirti kiek norite laiko naujos kalbos mokymuisi. Per porą mėnesių jau tikrai mokėsite susišnekėti bei galbūt net rašyti pakankamai vidutiniu lygiu, o būtent tiek ir trunka karantinas!

Užs. Nr. 455269