Manikiūro ir pedikiūro nauda

Asociatyvinė nuotr.
Ar mėgstate manikiūrą ir pedikiūrą? Norite padėti kitiems palaikyti fizinę ir psichinę sveikatą? Būdami kosmetologais, vietinėje profesinėje mokykloje, kur mokotės kosmetologijos programos, mokotės tinkamai atlikti manikiūrą ir pedikiūrą.
Reguliarus manikiūras ir pedikiūras yra svarbus, kad nagai būtų geros būklės, o rankos ir pėdos būtų sudrėkintos ir minkštos. Nesvarbu, ar klientas nori palepinti save, ar palaikyti sveikatą, manikiūro ir pedikiūro procedūra yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pailsėti po ilgos dienos.

Kokia manikiūro ir pedikiūro nauda?

Manikiūras ir pedikiūras teikia daug naudos - tiek fizinės, tiek psichinės jei naudojamos tinkamos nagų priemonės. Žmonės manikiūrą ir pedikiūrą daro dėl įvairių priežasčių. Jie atlieka ne tik kosmetinę funkciją, bet, kaip ir masažas, turi ir fizinės, ir psichinės naudos. Štai keletas manikiūro ir pedikiūro privalumų:

Nauda Nr. 1: palepinti save

Dauguma žmonių daro manikiūrą arba pedikiūrą, nes nori sumažinti stresą ir pagerinti savo psichinę sveikatą. Tai maloni pertrauka nuo dienos, nesvarbu, ar tai būtų saviugdos kelionė, ar išvyka su draugais ir šeima. Išvyka į nagų saloną gali padėti klientams šiek tiek palepinti save manikiūru ir pedikiūru. Jos galės pasimėgauti šilta vonia, išgerti arbatos ir paskaityti gerą knygą. Manikiūro ar pedikiūro darymas yra laiko patikrinta tradicija, kurią tėvai perduoda savo vaikams ir į kurią geriausi draugai eina užmegzti ryšių. Padėkite savo klientams pagerinti jų psichinę sveikatą ir gerovę su manikiūro ir pedikiūro procedūromis.

Nauda Nr. 2: kūno higiena
Kūno higieną žmogui svarbu palaikyti, o pedikiūras gali padėti. Dažnai pasitaiko daug ligų ir sutrikimų, pavyzdžiui, atleto pėda, kojų nagų infekcijos, padų karpos, pūslės, nuospaudos, nuospaudos ir nuospaudos. Prieš pat pedikiūrą yra puikus metas apžiūrėti kliento pėdas ir pastebėti grybelines infekcijas ar kitas ligas. Galite padėti juos pamokyti tinkamos pėdų higienos, kad tarp vizitų jie išlaikytų sveikas pėdas.

Atliekant pedikiūrą pėdos apsaugomos nuo nešvarumų ir bakterijų, taip pat nuo nemalonaus kvapo. Pedikiūras taip pat pašalina pėdų nuospaudas ir leidžia klientui pagerinti laikyseną bei tinkamai paskirstyti svorį per visą pėdos padą. Pedikiūras taip pat padeda išvengti įaugusių kojų nagų, o visi, kurie lankėsi pas pediatrą su įaugusiais kojų nagais, gali paliudyti, koks skausmingas yra procedūros, skirtos jiems pašalinti, poveikis.

Manikiūras taip pat pagerina kūno higieną, nes iš po nagų pašalinami nešvarumai ir šiukšlės, atlenkiamos odelės ir pakerpami nagai, kad jie nesusiglamžytų ir nenutrūkinėtų. Kaip kosmetologas, prieš pradėdami manikiūrą ar pedikiūrą, svarbu sterilizuoti visus nagų priežiūros įrankius. Prireikus sutrumpinsite ir apkirpsite kliento nagus. Tada nušveiskite nagų apačią, kad pašalintumėte visus nešvarumus ar šiukšles. Tada klientas gali sudrėkinti nagus ir odeles aliejumi nuo saulės, kad išvengtų nagų kabėjimo, odos skilinėjimo ir nagų įtrūkimų. Galiausiai galite nagus nulakuoti ir padengti viršutiniu sluoksniu, kad sustiprintumėte nagus ir išvengtumėte jų lūžinėjimo ar skilinėjimo. Kai nagai bus švarūs ir sudrėkinti, kartu su klientu galite pridėti nagų lako arba brangakmenių, kad stilizuotumėte nagus ir padidintumėte pasitikėjimą savimi.

Nauda Nr. 3: geresnė kraujotaka

Klientui atliekant manikiūrą ar pedikiūrą, jam taip pat atliekamas masažas. Šis masažas gali padėti padidinti kraujo apytaką iš galūnių atgal į širdį. Kraujas prisipildys deguonies ir padės atgaivinti visą organizmą. Dėl prastos kraujotakos gali atsirasti nutirpimas, šleikštulys, patinimas, sąnarių skausmas ir šaltos rankos bei kojos. Masažas padeda padidinti kraujotaką, kad sumažėtų uždegimas, patinimas ir skausmas.

Nauda Nr. 4: odos priežiūra ir drėkinimas

Kliento rankos yra veikiamos purvo ir atšiaurių oro sąlygų. Aliejų perteklius ir negyvos odos ląstelės gali susikaupti, sukeldamos tonuso problemas, nešvarumų perteklių ir odos skilinėjimą. Manikiūro ir pedikiūro metu oda nušveičiama, pašalinami nešvarumai ir negyva oda, o oda sudrėkinama

 

Užs. Nr. 517087