Mažytė paslaptis Jūsų naktinės spintelės stalčiuje – mini vibratorius

Jis nedidelis ir labai kompaktiškas, jis telpa ne tik į stalčių prie lovos, tačiau ir į kelioninį krepšį ar nedidelę rankinę, jis bus Jūsų mažytė, bet labai maloni paslaptis... Itin patogus, ergonomiškas ir dailus mini vibratorius nepaliks abejingų pulsacijos, vibracijos mėgėjų. O jei manote, kad šis nedidukas žaislas suteiks gana kuklų malonumą, klystate – nors ir mažas, tačiau skleidžiamomis vibracijomis visiškai nenusileidžia įprastiems vibratoriams!

Mini vibratorius – tobulas pasirinkimas visoms
Dažniausiai rinktis šio tipo vibratorių rekomenduojama moterims, kurios ieško pirmo tokio tipo malonumų žaisliuko. Pažinčiai su šiais prietaisais mini vibratorius labai tiks – lengvai priprasite prie jo skleidžiamų vibracijų, pažinsite vibratorių veikimo specifiką, lengvai tyrinėsite savo kūną ir atrasite tai, kas Jums patinka.
Tiesa, mini vibratoriai yra vienas geriausių sprendimų ir toms moterims, kurios daug keliauja ar tiesiog tokį daikčiuką nori visada turėti su savimi. Kompaktiškas, nedidukas prietaisas lengvai tilps net nedidelėje rankinėje, patogiai įsikurs kelioniniame krepšyje.
 
Kokį mažą vibratorių rinktis?
Vibratoriaus pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir lūkesčių. Rinkdamiesi mažą vibratorių turėsite gana plačias galimybes. Netruksite pastebėti, jog patys vibratoriai vizualiai kiek skiriasi. Pagal tipą juos galime suskirstyti į keturias grupes:
·         vibruojančios kulkos;
·         G taško vibratoriai;
·         vibruojantys masažuokliai;
·         klasikiniai maži vibratoriai.
Vibruojančios kulkos prietaisų gausoje išsiskiria savitu dizainu – jų galiukas atrodo tarsi nukirstas. Tačiau tai lemia, jog jis tobulai priglunda prie spenelių, klitorio, penio galvutės ar bet kurios kitos erogeninės zonos ir suteikia maksimalų malonumą. Toks mažytis vibratorius tiks tiek solo, tiek poros žaidimams.
G taško mini vibratoriai išsiskiria lenkta galvute, dėl ko ji puikiai priglunda prie moters makštyje esančios vienos jautriausių vietų – G taško. Lengvai stimuliuodami šią erogeninę zoną vibratoriai dovanos itin malonius potyrius.
Jei ieškote funkcionalaus žaisliuko solo ar poros žaidimams, Jums patiks vibruojantys masažuokliai. Šie daikčiukai skirti ne tik erogeninių zonų stimuliacijai, bet ir viso kūno masažui, kas įlies dar daugiau aistros į Jūsų miegamąjį. Šio tipo vibratoriai gali turėti tiesią arba kiek lenktą rankeną – kurį variantą rinktis priklauso nuo to, kaip Jums patogiau. Funkcionalumui tai įtakos neturi.
Klasikos gerbėjams patiks mini klasikiniai vibratoriai, kurie tobulai stimuliuos jautriausias kūno vietas ir dovanos be galo malonius įsiskverbimus. Klasikiniai maži vibratoriai labiausiai patiks solo žaidimais norinčioms mėgautis moterims.
Renkantis vibratorių dar labai svarbu įvertinti, kokias vibracijos programas jis turi. Šiuo atveju tiksliai identifikuokite savo poreikius ir išsirinkite juos idealiai atitinkantį mini vibratorių.

Turėkite jau netrukus!
Ieškote malonumų šaltinio sau, o galbūt norite nustebinti antrąją pusę? Galimybė pirkti internetu leis išvengti varginančių kelionių po parduotuves ar diskomforto renkantis tokią subtilią prekę. Vibratoriaus įsigijimas internete bus tobulas išsigelbėjimas drovioms moterims – čia Jūs galite visiškai išlaisvinti savo fantazijas ir drąsiai rinktis tai, kas leis mėgautis malonumu. Pavyzdžiui, mini vibratorius iš Cupid.lt el. parduotuvės bus pristatytas neutralioje pakuotėje, tad niekas nežinos, kas jos viduje.

 

Užs. Nr. 473455