Mokymosi ir kompetencijų plėtros galimybės mažoms ir vidutinėms įmonėms

Asociatyvinė nuotr.

Žmogiškųjų išteklių kompetencijos yra verslo sėkmės garantas. Nuo dirbančiųjų gebėjimų priklauso įmonės sėkmė konkurencinėje aplinkoje. Būtent darbuotojai savo žiniomis bei gebėjimais didina įmonės konkurencinį pranašumą, kuria vertę. Nei viena įmonė nepasieks savo veiklos aukštumų neturėdama kompetentingų žmogiškųjų išteklių. Žmogiškųjų išteklių kompetencija didėja tuomet, kai darbuotojai nuolat mokosi, patys kuria naujas žinias ir jomis dalijasi. Kaip užtikrinti, kad įmonėje dirbantys darbuotojai turėtų visas reikalingas kompetencijas?

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įgyvendina Erasmus+ projektą „Suaugusiųjų mokymosi galimybių skatinimas į išmanias specializacijas orientuotose mažose ir vidutinėse įmonėse (PULSE)“. Siekiant didinti MVĮ kompetencijas, projekto įgyvendinimo metu analizuotos darbuotojų mokymų problemos, dalintasi patirtimi ir gerąja praktika, praktiškai išbandyti metodai, kaip didinti turimų žmogiškųjų išteklių potencialą ir motyvaciją.

Kviečiame gamybos sektoriaus mažas ir vidutines įmones (ypač veikiančias baldų ir medienos, plastiko, metalo apdirbimo ir gaminių gamybos srityse) susipažinti su projekto metu parengtais įrankiais bei dalyvauti įmonių konkurencingumą didinančiuose mokymuose. Daugiau informacijos el. p. siauliai@sccic.lt arba mob. Tel. 8 620 34234

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra stipriausia asocijuota verslo struktūra regione, turinti bene didžiausią realiai veikiančių narių skaičių. Daugiau nei 30 metų buriame tiek jauną, tiek brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovaujame ir giname verslo interesus regione ir Lietuvoje. Pasitelkiant šiuolaikines vadybos, technologijų ir žmogiškąsias kompetencijas esame bene pažangiausia, stipriausia, lyderiaujanti verslo bendruomenė Šiaurės Lietuvos regione.

Atstovaudami savo nariams, padedame plėsti tarptautinius ekonominius ryšius su užsienio partneriais, didinti prekių eksportą ir lietuviškų prekių patekimą į užsienio rinkas, pritraukti tiesiogines užsienio investicijas. Didelį dėmesį skiriame palankios verslui aplinkos kūrimui regione, verslumo skatinimui ir socialinio dialogo stiprinimui.

Užs. Nr. 501910

 

logo