Norite pasigrožėti gamtos vaizdais ir atsidurti lyg pasakoje? Aplankykite nepamirštamą Madeirą

Nusprendėte keliauti, tačiau sunku apsispręsti, kurią šalį aplankyti? Jei dar neteko būti, apsilankykite Madeiroje, nes tai miestas, kuriame galima rasti įdomiausių paplūdimių ir lankytinų objektų, kurie liks jūsų prisiminimuose visam gyvenimui.

Kokiu metų laiku geriausia aplankyti Madeirą

Šiltas ir švelnus šios Portugalijos salos klimatas idealiai tinka ramiam poilsiui prie jūros ir aktyviam poilsiui gamtoje. Net ir karščiausiomis vasaros dienomis oras nebus karštas, o vidutinė temperatūra išlieka tarp 24–27 laipsnių, o tai malonus ir gaivus oras jūsų poilsiui. Dėl šios priežasties kalnuotas Madeiros reljefas traukia aistringus tyrinėtojus, norinčius įkopti į aukščiausią salos viršūnę ir ištirti vaizdingus šios vulkaninės salos maršrutus. Šiame kurorte kiekvienas ras sau tinkamą pramogą ir pasisems nepamirštamų emocijų.

Įdomu tai, kad vandens temperatūra kartais gali būti šiltesnė už orą! Čia nuo lapkričio iki sausio vidutinė temperatūra yra 16–19 laipsnių, o vandens temperatūra 19–21 laipsnis! Nepaisant to, balandžio ar net kovo orai jau yra tokie patys kaip vandens temperatūra, todėl mes, šiauriečiai, galime mėgautis šia šiluma visą dieną.

Ką verta žinoti, prieš keliaujant į Madeirą

Be kokybiško laiko praleidimo gamtoje, galima pailsėti ir kitur. Taigi pramogos šioje saloje susijusios su gamta. Madeiroje turite galimybę pasivaikščioti ir atsipalaiduoti, mėgaudamiesi žydinčių levandų laukų aromatu, grožėdamiesi tekančio krioklio ošimu ar banguojančiomis bangomis. Beje, paplūdimys čia netinka tingiam poilsiui, ir nereikia tikėtis, kad smėlis čia bus purus. Priešingai, paplūdimį čia keičia vaizdingos uolos, vedančios tiesiai į gilią jūrą. Pati gamta tarsi kviečia lankytojus patirti pažinimo džiaugsmą.

Madeiroje yra aukščiausios klasės viešbučių, tinkančių vaikams ir vienišiems keliautojams. Yra įvairių viešbučių - nuo mažų butų iki didelių kompleksų. Tačiau ne visi viešbučiai siūlo visapusiškas maisto ir gėrimų paslaugas, o kiti viešbučiai čia gali būti toliau nuo vandenyno. Todėl verta pabrėžti, kad svarbiausi standartai, kurių tikitės iš viešbučio ir ilgai lauktos atostogos turi atitikti aprašymą, dėl to atsakingai planuokite nakvynę.

Na, kita susijusi problema yra kaina. Madeiroje, Portugalijoje, kainos europietiškos, todėl norintiems pigiau atostogauti galime pasiūlyti du variantus. Galite ilgai laukti, o jei pavyks, pigius bilietus galite nusipirkti paskutinę minutę. Arba pasinaudokite mūsų puikiais pasiūlymais, užsisakykite savo kelionę internetu dabar ir gaukite gerai subalansuotą ir prasmingą atostogų paketą. beta.lt galite rasti tikrai puikių pasiūlymų kelionėms.

 

Užs. Nr. 489581