Profesionalus teniso aikštelės įrengimas

Reikalingas teniso aikštelės įrengimas? Kreipdamiesi į specialistus gausite geriausias paslaugų kainas, tuo pačiu bus pasirūpinta nepriekaištinga aikštelių kokybe ir viskas bus įrengta taip, kad idealiai atitiktų net pačius reikliausius užsakovų poreikius. Skaitydami toliau sužinosite apie profesionalių gamintojų sprendimus teniso aikštelėms, galėsite išsirinkti iš plataus teniso kortų asortimento gera kaina.

Kaip įrengiamos teniso aikštelės?

Pirminis darbų etapas yra teniso korto projektavimas. Projektavimo metu parengiami būsimų aikštelių brėžiniai, suderinami darbai, kuriuos reikės atlikti, kaip ir tų darbų kainos. Meistrai glaudžiai bendrauja su užsakovu, padedami rasti geriausius ir individualiai tinkančius aikštelių įrengimo būdus, geriausias paslaugų kainas.

Vėliau atliekami grunto kasimo darbai, asfaltavimas ir betonavimas, dedami teniso aikštelės pagrindai. Ypač svarbu yra tai, kokią teniso aikštelės dangą pasirinkote – akrilinę, dirbtinės žolės, molio ar kiliminės dangos. Pasirinkimo variantai priklauso nuo montavimo aplinkybių, kaip ir nuo Jūsų lūkesčių bei poreikių.

Galiausiai, atliekami užbaigiamieji aikštelės įrengimo darbai: montuojamas inventorius, statomos tvorelės, sutvarkoma visa likusi aplinka. Užbaigiamuosius statybos akcentus galite pasirinkti pagal savo poreikius.

Aikštelės įrengimas lauke ir vidaus patalpose

Teniso aikštelių įrengimo būdai gali būti įvairūs. Jie priklauso nuo to, kokioje aplinkoje pasirinkote įrengti aikštelę – po atviru dangumi ar patalpų viduje. Teniso aikštelės įrengimas ir jo specifika labai skiriasi priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo.

Populiariausias yra teniso korto įrengimas lauke. Šis būdas daug paprastesnis ir pigesnis, nei įrengiant aikšteles vidaus patalpose. Vidaus kortai pasižymi kiek kitokia specifika, jie reikalauja dar didesnio meistrų profesionalumo. Paprastai jie būna laikinieji, skirti vasaros sportui, arba nuolatiniai, įrengiami specialiuose A++ klasės statiniuose su šildymu.

Kiek tiksliai kainuos teniso kortas, priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo ir sportinių poreikių. Įprasto teniso korto kaina gali siekti nuo 40 000 Eur + PVM, tačiau montuojant profesionaliems sporto poreikiams pritaikytus kortus, įrengimo kaina gali būti ir kiek didesnė.

„Grip“ pasirūpins, kad teniso aikštelės įrengimas būtų sklandus, o įrengta aikštelė tarnautų ilgai ir patikimai bei atitiktų Jūsų sportinius poreikius. Kreipkitės į savo srities meistrus, kurie užtikrins nepriekaištingą teniso kortų kokybę!

 

Užs. Nr. 495393