Slidinėjimas – užsiėmimas, turintis daug privalumų

Į fizinę bei internetinę https://www.terrasport.lt/ parduotuvę užsuka žmonės, „degantys“ noru išbandyti vieną ar kitą sporto šaką. Natūralu, jog pastarųjų populiarumas susijęs ir su sezoniškumu. Vasarą išauga dviračių, riedlenčių, riedučių, paspirtukų bei kitų panašių sporto ir pramogų priemonių populiarumas, tuo tarpu žiemą ant „bangos“ rogutės, pačiūžos, snieglentės, slidės. Ant slidžių, kas pirmąjį, o kas – per sezoną ir n-tąjį kartą, stojasi daug žmonių, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Slidinėjimas – visapusiškai naudinga veikla (žemiau pateikti faktai tai tikrai patvirtina), tad, jei turite bent mažiausią norą šią išbandyti, turime gerą žinią: slidinėjimo sezonas nenumaldomai artėja!

Slidinėti verta, nes...

....tai – veikla, turinti teigiamą poveikį visiems, o taip pat – ir vyresniems žmonės.

...šis sportas didina ištvermę, teigiamai veikia širdį bei kraujagysles.

...slidinėjimas „gamina“ teigiamas emocijas bei leidžia pasijusti laimingiems.

Buvimas gryname orei bei aktyvi fizinė veikla yra tiesiogiai susijusi su psichinės sveikatos gerove. Tyrimai liudija, jog slidininkai geriau vertina savo, jaučia didesnį pasitenkinimą gyvenimu bei patiria mažiau nerimo bei kitų negatyvių emocijų.

...tai – fiziškai aktyvi veikla, be eilės kitų privalumų leidžianti sudeginti ir solidų kalorijų kiekį (vos per pusvalandį – apie 223 kcal!). Vadinasi, reguliarus slidinėjimas gali padėti padailinti kūno linijas ir šaltuoju metų laiku tapti puikia alternatyva sporto klubui.

...ši sporto rūšis – bene puikiausias „priešnuodis“ asmenims, linkusiems į sezoninę depresiją.

...reguliarus buvimas gryname ore bei vidutinio intensyvumo sportas – bene efektyviausia profilaktinė priemonė stiprinant imunitetą bei siekiant išvengti peršalimo ligų.

....slidinėjimas – vienas iš puikių būdų „iškrauti“ neigiamas emocijas, sumažinti kankinančią įtampą, bent trumpam pamiršti problemas ir atsipalaiduoti.

...sportas – puiki galimybė gerinti esamus socialinius ryšius bei susirasti naujų draugų. Slidinėjimas ar kita žiemos sporto rūšis – ne tik puikus būdas daugiau laiko praleisti su šeima ar draugais, bet ir užmegzti naujas pažintis. Žmogus – sociali būtybė, tad bendravimas su kitais – visapusiškai naudinga ir net tiesiog būtina veikla.

Terrasport“ specialistai primena, jog, norint patirti maksimalų slidinėjimo ar kitos sporto šakos malonumą, būtinas kokybiškas, individualiai pritaikytas inventorius. Šioje aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvėje rasite visko, ko reikia žmogui, nenorinčiam sėdėti namuose nepriklausomai nuo metų laiko ar oro sąlygų.

Užs. Nr. 495364